Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Předpověď počasí na noc a sobotu 4. května

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Pixabay

Počasí u nás bude pod vlivem nevýrazného tlakového pole, informuje ČHMÚ.

Počasí v noci (22-07):
Oblačno, v Čechách až zataženo, na západě zpočátku místy déšť nebo přeháňky. Na Moravě a ve Slezsku postupně polojasno, ojediněle mlhy. Nejnižší teploty 12 až 8 °C. Slabý proměnlivý vítr 1 až 4 m/s.

Tlaková tendence: mírný vzestup


Počasí přes den (07-24):
Většinou polojasno, v Čechách zpočátku oblačno až zataženo. Ojediněle, na horách odpoledne a večer místy přeháňky nebo bouřky. Nejvyšší teploty 20 až 24 °C, na západě a jihozápadě kolem 18 °C, v 1000 m na horách kolem 14 °C, v Jeseníkách a Beskydech kolem 18 °C. Slabý severozápadní, postupně východní až jihovýchodní vítr 1 až 4 m/s.

Tlaková tendence: setrvalý stav

Témata:  počasí Příroda

Související

Aktuálně se děje

20. května 2026 15:20

18. května 2026 16:55

Rodičovský příspěvek poroste. Vláda schválila jeho navýšení

Vláda dnes schválila návrh ministra práce a sociálních věcí Aleše Juchelky na zvýšení celkové částky rodičovského příspěvku. Nově by měl činit 400 000 korun. U dvojčat nebo vícerčat by se částka zvýšila na 800 000 korun. Navýšení se bude týkat dětí narozených po 1. lednu 2027. Návrh nyní zamíří do Poslanecké sněmovny.

Zdroj: Marie Dvořáková

Další zprávy