Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Předpověď počasí na noc a středu 18. prosince

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Depositphotos

Od jihovýchodu bude do střední Evropy zasahovat oblast vyššího tlaku vzduchu a na naše území začne proudit od jihozápadu teplý vzduch, informuje ČHMÚ.

Počasí v noci (22-07):
Oblačno až zataženo, zejména zpočátku místy polojasno. Postupně místy mlhy, zejména na Moravě. Nejnižší teploty +4 až 0 °C, při malé oblačnosti a uklidnění větru až -2 °C. Slabý jihozápadní nebo proměnlivý vítr do 4 m/s.

Tlaková tendence: slabý až mírný pokles

Rozptylové podmínky: většinou mírně nepříznivé


Počasí přes den (07-24):
Oblačno až polojasno, během dne přechodně až zataženo a zejména v Čechách místy přeháňky. Ráno a dopoledne místy mlhy, zejména na Moravě. Nejvyšší teploty 6 až 10 °C, na Moravě a na severovýchodě Čech kolem 5 °C, v 1000 m na horách kolem 3 °C. Slabý jihozápadní až jižní vítr 1 až 4 m/s. Během dne kromě Moravy a severovýchodu Čech vítr mírný 3 až 7 m/s.


Tlaková tendence: slabý až mírný pokles

Rozptylové podmínky: ráno většinou mírně nepříznivé, během dne většinou dobré

Témata:  počasí Příroda

Související

Aktuálně se děje

24. listopadu 2025 17:55

4. listopadu 2025 10:37

Vidíte nenávist nebo podvod na internetu? Nahlaste ho, radí dTest

Setkali jste se někdy s komentářem na sociálních sítích, ve kterém autor podporuje násilí či terorismus? Zaznamenali jste příspěvek se soukromými fotografiemi sdílenými za účelem poškození pověsti vyobrazené osoby? Anebo jste na online tržišti narazili na podvodného prodejce? I na takové příklady nezákonného uživatelského obsahu na internetu si Evropská unie došlápla takzvaným Aktem o digitálních službách (DSA). A ať už se nezákonný obsah týká přímo vás, nebo ne, máte právo jej nahlásit provozovateli dané internetové stránky.

Zdroj: Marie Dvořáková

Další zprávy

Ilustrační fotografie

OSVČ čeká od ledna skokový růst odvodů. Vláda nemá čas změnu zvrátit

Vláda ve svém programovém prohlášení slibuje, že zastaví zvyšování vyměřovacího základu pro sociální pojistné OSVČ, které tak zůstane na 35 % průměrné mzdy. To se jí ovšem do začátku ledna, kdy má ke změně dojít, nemůže podařit. Na legislativní proces jednoduše nezbývá dostatek času. Reálně tak k plánovanému snížení odvodů OSVČ může dojít spíše až od roku 2027, upozorňuje Petra Pospíšilová, vedoucí daňového poradenství BDO.