Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Okamura už není mluvčí AČCKA! Bude moderovat v televizi

Okamura už není mluvčí AČCKA! Bude moderovat v televizi

Foto: Česká televize

Tomio Okamura se vzdal práce mluvčího Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA), novou mluvčí je Kateřina Petříčková. Okamura o tom informoval v úterý.

"Rozhodl jsem se tak sám, o své vlastní vůli, jelikož bych se rád nyní ještě aktivněji koncentroval na řešení celospolečensky palčivých témat," vysvětlil Okamura. Jak doplnil, nadále však bude působit v asociaci v čestné funkci viceprezidenta, do které ho zvolila členská základna. Jméno viceprezidenta asociace je v posledních dnech zmiňováno především v souvislosti s jeho možnou kandidaturou do Senátu. TV Barrandov v úterý zase informovala, že Okamura bude jedním z moderátorů nového debatního pořadu ´Dobrý večer, Česko!´

Témata:  Tomio Okamura AČCKA

Související

Aktuálně se děje

31. března 2026 9:46

23. března 2026 13:03

20. března 2026 12:40

20. března 2026 12:31

Víkend přinese zvrat v počasí. Po deštivé sobotě dorazí slunečná a teplejší neděle

Počasí v Česku bude o víkendu proměnlivé. Zatímco sobota nabídne více oblačnosti a srážek, neděle se ponese ve znamení slunce a příjemnějších teplot.

Zdroj: Marie Dvořáková

Další zprávy