Začal veletrh For Family: Na své si přijdou všichni

Na výstavišti v pražských Letňanech začal soubor veletrhů s názvem For Family. A jak už název napovídá, na své si přijde celá rodina.

Diskuse: 0

Ilustrační fotografie
reklama

Populární veletrh For Family se skládá ze čtyř tematických celků. Jedná se veletrhy For Kids, For Pets, For Senior a For Travel. Zaplněné jsou hned čtyři haly a oproti loňsku je připravena celá řada novinek: "Například na veletrhu For Pets se letos prezentuje pohřebnictví pro domácí zvířátka," uvádí ředitelka obchodního týmu volnočasových aktivit Alena Vrátná.

To ale není z novinek samozřejmě všechno. Inovacemi prošly například dětské autosedačky, které nabízejí nové systémy upínání či posezu dětí. A těšit se mohou i důchodci – na veletrhu For Senior je pro ně připravena speciální elektronika jako jsou intuitivní mobilní telefony nebo systémy přivolání rychlé pomoci. A novinkou je i znovunavrácení veletrhu cestovního ruchu For Travel, ten se do Letňan vrátil po pětileté pauze.

Veletrh For Family je prodejní, nakoupit si u některých vystavovatelů můžete dokonce za zvýhodněné ceny. V hale veletrhu For Kids nechybí velký výběr kočárků, autosedaček, hraček, ložního prádla, oblečení či dětských kol a odrážedel. Pejskaři zase mohou svým čtyřnohým miláčkům pořídit třeba nové vodítko, obojek, pelech nebo kvalitní značkové krmivo.

Důležitým prvkem celého veletrhu je doprovodný program. Hlavně děti mají o zábavu postaráno. Nechybí trampolína, sportoviště zřízené Českou obcí sokolskou, psí sporty ale i výstava zvířátek nebo exhibice miniaturních koní. Přijít se zabavit na veletrh máte šanci až do neděle 10. dubna.

Diskuze: Začal veletrh For Family: Na své si přijdou všichni

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

Související:

reklama

Fokus

Aktuálně

Doporučujeme

Zobrazit: mobil | klasicky