Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Nová soutěž společnosti E.ON. Můžete vyhrát až půl milionu

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Mariusz Stankowski, MoneyMAG.cz

Částku 500 000 Kč a služby bytového architekta nabízí v nové soutěži energetická společnost E.ON. Pro účast stačí na speciálním webu www.eon.cz/soutez odpovědět na jednoduchou tipovací otázku. Každý soutěžící navíc obdrží dárek zdarma.

Celkový vítěz soutěže může finanční částku použít například na rekonstrukci obývacího pokoje, koupelny nebo jiných částí bytu či domu. K vítězství přitom stačí nejlépe odhadnout počet zákazníků společnosti E.ON, kteří budou mít k datu 13. 12. 2015 sjednanou službu s názvem Elektronická faktura. „Pro účast stačí na stránkách www.eon.cz/soutez zadat svůj tip. Vyhrává ten, kdo bude nejblíže správné odpovědi. Lidé mohou navíc získat další extra tipy, pokud do soutěže pozvou své kamarády a známé, kteří se na základě jejich doporučení zaregistrují,“ uvedl Jiří Pudil z oddělení Digital společnosti E.ON Energie.

O výši hlavní výhry přitom rozhodují též sami soutěžící. „Výše finanční částky, kterou získá celkový vítěz na rekonstrukci svého bydlení, se odvíjí od celkového počtu soutěžících. K základní částce 250 000 Kč přidáme dalších 25 000 Kč za každých 500 účastníků soutěže, maximálně však do výše půl milionu korun,“ upřesňuje Jiří Pudil.

Dárek ale čeká na všechny účastníky soutěže. Ti za svůj tip vždy obdrží bezplatnou hodinovou konzultaci s bytovými architekty Czech Deco Team, kromě hlavní výhry pak E.ON rozdá ještě dalších 30 tabletů Samsung Galaxy Tab A 9.7. 

Podzimní soutěž společnosti E.ON probíhá do 13. 12. 2015. Více informací a odpovědní formulář je k nalezení na webu www.eon.cz/soutez.

Témata:  energetika CZK E.ON

Aktuálně se děje

14. června 2024 9:44

13. června 2024 13:35

12. června 2024 11:13

12. června 2024 10:38

Léto je zátěž pro laky karoserií, zapečený ptačí trus může způsobit poškození vrchní vrstvy laku

Pravidelné mytí karoserie je nejenom vizitkou majitele, ale také důležitým nástrojem péče o automobil. Letní měsíce navíc mohou být pro laky karoserií problém a takzvaně zapečený ptačí trus může způsobit poškození vrchní vrstvy laku. V tomto období je tedy třeba mýt vůz častěji a operativněji. Jak vybrat správnou automyčku? Každý typ má své výhody a nevýhody. Na co si dát také pozor?

Zdroj: Marie Dvořáková

Další zprávy

Ilustrační fotografie

Komentář

Vláda chce do vesmíru poslat českého astronauta, za 1,5 miliardy korun. Přitom říká, že veřejné finance jsou v rozvratu

Téměř po půl století Česko zřejmě vyšle do vesmíru svého člověka. Po Vladimíru Remkovi se má stát druhým Čechem v kosmu armádní stíhací pilot Aleš Svoboda. Nabídku na uskutečnění nákladné cesty dostala vláda už minulý rok. Tehdy však odmítla. Podle nynějších slov ministra dopravy Martina Kupky se více než miliardová investice mnohonásobně vrátí.