Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Paroubek udeřil: Nečas s Kalouskem dělají z lidí žebráky a chudáky

Paroubek udeřil: Nečas s Kalouskem dělají z lidí žebráky a chudáky

Foto: Vlada.cz

Jiří Paroubek zase udeřil. Vláda a část opozice prý dělá z nezaměstnaných žebráky, ze zaměstnaných chudáky a z drobných živnostníků parazity. Proč si to myslí?

Paroubek tvrdí, že diskuze o možném zvýšení minimální mzdy, je o ničem. Vláda se prý měla již dávno zabývat politikou zaměstnanosti., což dosud neudělala.

Podle předsedy NS-LEV21 vůbec nebylo nutné, aby ČR mělo nejvyšší nezaměstnanost od krize v třicátých letech minulého století. "Pokud by v těžkých ekonomických časech vláda opustila svou dosud zcela neúčinnou neoliberální cestu, bylo možné kombinací nejprve rychle účinných a posléze dlouhodobě účinných receptů pozvednout ekonomiku státu a posléze ji stabilizovat," míní.

Vláda podle něj jde cestou eutanázie pro všechny nemocné resorty a léčí až ty, které přežijí.

Témata:  vláda

Aktuálně se děje

17. června 2024 9:56

14. června 2024 9:44

13. června 2024 17:27

Cenové rozdíly nemovitostí jsou čím dál tím vyšší. Roli hraje i několik kilometrů

Ceny nemovitostí se stále mění. Čím dál větší roli hraje lokalita. Rozdíl v cenách je patrný i u nemovitostí vzdálených jen pár kilometrů od sebe. Zatímco v žádaných lokalitách jsou nemovitosti na lehce růstové trajektorii, u méně žádaných lokalit jsou na tom ceny právě naopak. V realitách platí mantra: “Lokalita, lokalita, lokalita.“

Zdroj: Marie Dvořáková

Další zprávy