Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Antimonopolní úřad zrušil tendr MV na telekomunikační služby za miliardu

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) zrušil tendr ministerstva vnitra na telekomunikační služby za více než jednu miliardu korun. Informovala o tom ve středu Česká televize (ČT).

Ministerstvo podle rozhodnutí úřadu při zadávání zakázky porušilo zákon. Výběrové řízení na nové smlouvy tzv. komunikační infrastruktury veřejné správy (KIVS) vypsalo ministerstvo vnitra v prosinci 2010.

Celková cena za služby měla přesáhnout částku 1,6 miliardy korun.

Témata:  antimonopolní úřad telekomunikační služby tendry

Související

Aktuálně se děje

15. prosince 2025 12:41

4. prosince 2025 10:58

28. listopadu 2025 13:23

26. listopadu 2025 11:04

Odborníci i zákon mají jasno. Upravený státní rozpočet má dodat stávající vláda

Předložení návrhu rozpočtu na další rok je klíčovou povinností každé české vlády. Daňoví poplatníci si ji za to platí. Za to, aby rozpočtovala užití jejich vybraných daní a odvodů. Momentálně, jako vždy, má Česko jen jednu vládu. Tu Fialovu. Žádné dvojvládí neexistovalo, neexistuje a existovat nebude. I když je Fialova vláda v demisi, stále vládne. A stále tak má povinnost předložit návrh rozpočtu na rok 2026.

Zdroj: Lukáš Kovanda

Další zprávy