Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Vidíme do duší obchodníků. Chcete vědět, jak pracují ti ve Vaší firmě?

Práce v kanceláři
Práce v kanceláři
Foto: Freeimages.com

Vedení úspěšného prodejního týmu je schopnost, kterou se lze naučit! Poznejte lépe obchodníky ve Vaší firmě a vybírejte správně při náboru. Odměnou Vám bude lepší výkon týmu, spokojenější zákazníci, vyšší retence a menší míra reklamací! (PR článek)

Ve firmě pracujete se segmentací trhu, typologií konkrétních zákazníků, věděli jste ale, že podobně lze pracovat i s obchodníky? Každý ze 4 základních typů obchodníků vyžaduje různou míru a podobu podpory, s jinou úspěšností je schopný akvizice nových klientů a navázání vztahu s nimi.

Pokud máte pocit, že se na vedení obchodního týmu příliš „nadřete“, nebo cítíte, že se Vám dostává různé zpětné vazby, kterou nejste schopni uchopit, přihlaste se na školení určené pro vedoucí obchodních týmů.

Na tomto školení se dozvíte:

jak správně identifikovat typ obchodníka jak správně pracovat s jednotlivými typy obchodníků který typ obchodníků je vhodný pro akvizici nových klientů který typ obchodníků je vhodný pro retenci stávajících zákazníků jaký typ podpory vyžadují tyto typy obchodníků jak si „prosadit své“ u jednotlivých typů obchodníků

Součástí kurzu jsou i základy úspěšného vyjednávání, jež lze následně aplikovat i při vyjednávání se samotnými zákazníky, nabyté vědomosti tedy můžete předat dále – naučit Vaše obchodníky s nimi pracovat. Odměnou Vám bude vyšší úspěšnost prodeje bez ohledu na to, jestli působíte v B2B či B2C segmentu.

Požádejte ještě dnes konzultanty z ICT PRO, s.r.o. o kalkulaci individuálního firemního kurzu pro vedoucí obchodních týmů, případně se informujte o aktuálních termínech otevřených kurzů, a to prostřednictvím některého z kontaktů uvedených na této stránce.

Témata:  zaměstnanci firmy PR článek

Aktuálně se děje

20. května 2024 13:04

20. května 2024 12:03

Předpověď počasí na noc a úterý 21. května

Z centrálního Středomoří bude do střední Evropy postupovat tlaková níže, informuje ČHMÚ.

Zdroj: Marie Dvořáková

Další zprávy

Martin Exner

Rozhovor

V Česku se dvacet let o euru lže. Odpůrci v čele s Klausem s ním veřejnost straší, říká poslanec Exner

Přijetí či nepřijeti eura je v Česku velmi ožehavé téma, které rozděluje společnost. Na začátku roku rozvířil všeobecnou debatu o přijetí sám prezident ČR Petr Pavel, díky tomu, se toto téma opět stalo diskutovatelným. Část ekonomů se stále euru brání, politická populace není jednotná, opozice je zásadně proti a ve vládní koalici nepanuje jednotný názor. Kdo však má jasno, jsou české firmy, těm by jednotná evropská měna prospěla. Tam, kde se platí eurem, tam je s touto měnou spokojenost, na Slovensku panuje obrovská podpora společné měně, avšak Česká republika je jako tradičně opatrná, společnost je proti a politici nemají odvahu a chuť jít proti jejich názoru. O euru jsme si povídali s poslancem za STAN Martinem Exnerem, místopředsedou výboru pro bezpečnost.