V ČR startuje "revoluční" internetová BANKA Zuno

Praha - Nová internetová banka Zuno, která patří do skupiny Raiffeisen Bank International, se objeví na českém trhu již příští týden. Zuno Bank o tom informovala v úterý.

660

Banka klientům slibuje uživatelsky přívětivé a jednoduché služby ovládané pouze přes internet, transparentní poplatky a vysoké úrokové sazby.

Česká republika se stane po Slovensku druhou zemí, kde se objeví zcela nový koncept internetové banky. Cílovou skupinou Zuno Bank jsou lidé, kteří chtějí využívat ke komunikaci s bankou primárně internet a nechtějí ztrácet čas návštěvami kamenných poboček.

„Naším primárním cílem je překonat úspěch na Slovensku a nabídnout českým klientům inovativní přístup ke správě bankovních účtů. Jako první a jediná skutečná online banka v České republice nepochybujeme o tom, že se nám to podaří,“ říká András Hámori, předseda představenstva Zuno Bank.

Banka funguje na Slovensku již od loňského roku. Českým klientům Zuno nabídne běžné účty v několika měnách, spořicí účty a termínované vklady – všechny služby bude možné ovládat přes internet, bez nutnosti chodit na pobočku. Zuno sází na jednoduchost, zajímavé úroky a otevřenou komunikaci s klientem prostřednictvím elektronické pošty, internetového chatu, Facebooku, call centra a dalších moderních způsobů komunikace. V příštích letech chce Zuno Bank zahájit činnost také v Maďarsku a Polsku.

Témata: banky

Související:

reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky