Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Přibalte si deštníky. Předpověď počasí na noc a úterý 17. září

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Pixabay

Studená fronta bude postupovat přes naše území dále k jihovýchodu a za ní k nám začne proudit studený vzduch od severozápadu, informuje ČHMÚ.

Počasí v noci (22-07): Zataženo až oblačno, místy s deštěm nebo přeháňkami, k ránu na severu a severozápadě ustávání srážek a částečné ubývání oblačnosti. Nejnižší teploty 12 až 8 °C, na jihu území až 14 °C. Mírný severozápadní vítr 2 až 5 m/s. Tlaková tendence: setrvalý stav Počasí přes den (07-24): Zpočátku zataženo až oblačno, zejména v jižní polovině území místy s deštěm nebo přeháňkami. Na severu a severozápadě a postupně i jinde proměnlivá oblačnost a na horách na severu místy, jinde jen ojediněle přeháňky. Nejvyšší teploty 14 až 18 °C, na jihovýchodě až 21 °C. Mírný severozápadní vítr 3 až 7 m/s. Tlaková tendence: setrvalý stav

Témata:  počasí déšť

Související

Aktuálně se děje

10. října 2025 12:10

Levná ojetina může skrývat minulost taxíku. Takhle ji poznáte

Koupí ojetého auta můžete hodně ušetřit, ale kupující by měl vědět, co vlastně kupuje. Některá ojetá vozidla můžou být vysloužilé taxíky, policejní vozy nebo auta z půjčoven. Tato auta jsou typicky opotřebovanější a mají nižší hodnotu. 

Zdroj: Marie Dvořáková

Další zprávy