Předpověď počasí na noc a středu 9. prosince

Počasí u nás bude ovlivňovat tlaková níže nad severní Itálií, která bude zvolna postupovat k severovýchodu, informuje ČHMÚ.

Ilustrační fotografie
reklama

Počasí v noci (22-07):
Zataženo až oblačno, na východě až polojasno a ojediněle mlhy, i mrznoucí. Ojediněle, v Čechách zpočátku místy slabý déšť, nad 800 m srážky sněhové. Nejnižší teploty 5 až 1 °C, na severovýchodě až -2 °C. Mírný jihovýchodní až východní vítr 2 až 6 m/s, zejména na Českomoravské vrchovině vítr čerstvý 4 až 9 m/s, místy s nárazy kolem 15 m/s.

Tlaková tendence: setrvalý stav

Rozptylové podmínky: většinou dobré

Počasí přes den (07-24):
Oblačno až zataženo, v severovýchodní polovině území zpočátku místy polojasno a ráno ojediněle mlhy, i mrznoucí. Ojediněle, postupně od jihozápadu na většině území kromě severovýchodu déšť, nad 800 m, později nad 500 m sněžení. Nejvyšší teploty 1 až 5 °C, v severovýchodní polovině Čech a na jihovýchodě Moravy kolem 7 °C, v 1000 m na horách kolem 3 °C. Mírný jihovýchodní až východní vítr 2 až 6 m/s, na Českomoravské vrchovině zpočátku vítr čerstvý 4 až 8 m/s, místy s nárazy kolem 15 m/s. Na východě a večer i na ostatním území slabý vítr.

Tlaková tendence: setrvalý stav

Rozptylové podmínky: většinou dobré, večer místy mírně nepříznivé

Loading...

Související:

reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky