Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Předpověď počasí na noc a středu 28. října

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Pixabay

Nevýrazná oblast vyššího tlaku vzduchu zeslábne a přes střední Evropu bude od západu postupovat slábnoucí okluzní fronta, informuje ČHMÚ.

Počasí v noci (22-07): Jasno až polojasno, na východě zataženo až oblačno a místy slabý déšť nebo mrholení. Během noci místy tvorba mlh nebo nízké oblačnosti, k ránu na západě přibývání frontální oblačnosti. Nejnižší teploty 4 až 0 °C, četné přízemní mrazíky, na východě kolem 7 °C. Slabý proměnlivý nebo jižní vítr do 4 m/s. Tlaková tendence: setrvalý stav Rozptylové podmínky: mírně nepříznivé, zpočátku místy dobré Počasí přes den (07-24): Polojasno až oblačno, přechodně až zataženo a ojediněle, na severozápadě a západě místy přeháňky nebo občasný déšť. Zpočátku místy, postupně jen ojediněle mlhy nebo nízká oblačnost. Nejvyšší teploty 9 až 13 °C, na východě až 16 °C, v 1000 m na horách kolem 7 °C. Slabý, během dne přechodně mírný jižní až jihozápadní vítr 2 až 6 m/s. Tlaková tendence: setrvalý stav Rozptylové podmínky: ráno mírně nepříznivé, během dne většinou dobré

Témata:  počasí podzim

Aktuálně se děje

14. června 2024 9:44

13. června 2024 13:35

12. června 2024 11:13

12. června 2024 10:38

Léto je zátěž pro laky karoserií, zapečený ptačí trus může způsobit poškození vrchní vrstvy laku

Pravidelné mytí karoserie je nejenom vizitkou majitele, ale také důležitým nástrojem péče o automobil. Letní měsíce navíc mohou být pro laky karoserií problém a takzvaně zapečený ptačí trus může způsobit poškození vrchní vrstvy laku. V tomto období je tedy třeba mýt vůz častěji a operativněji. Jak vybrat správnou automyčku? Každý typ má své výhody a nevýhody. Na co si dát také pozor?

Zdroj: Marie Dvořáková

Další zprávy