Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Předpověď počasí na noc a středu 1. září

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Pixabay

Tlaková níže nad východní Evropou se bude vyplňovat. Od severozápadu se k nám začne rozšiřovat výběžek tlakové výše nad Britskými ostrovy, informuje ČHMÚ.

Počasí v noci (22-07): Oblačno až polojasno, na horách zpočátku ojediněle přeháňky, od západu postupně až skoro jasno a k ránu ojediněle mlhy nebo nízká oblačnost. Na východě zataženo, občas déšť, v Beskydech trvalejší. Nejnižší teploty 13 až 9 °C, na západě až 7 °C. Mírný severozápadní vítr 3 až 7 m/s, v západní polovině Čech postupně slabý 1 až 4 m/s. KOMENTÁŘ METEOROLOGA: Na severním návětří Beskyd během noci naprší až 40 mm. Tlaková tendence: slabý až mírný vzestup Počasí přes den (07-24): Polojasno až oblačno, ojediněle přeháňky. Ráno místy i skoro jasno a ojediněle mlhy nebo nízká oblačnost. Na východě zpočátku až zataženo s doznívajícím deštěm. Nejvyšší teploty 17 až 21 °C, v 1000 m na horách kolem 12 C, v Beskydech kolem 9 °C. Čerstvý severozápadní vítr 4 až 8 m/s, místy s nárazy kolem 15 m/s, na západě mírný do 5 m/s. Odpoledne bude vítr slábnout. Tlaková tendence: slabý vzestup

Témata:  počasí podzim školství

Související

Aktuálně se děje

13. února 2026 11:55

3. února 2026 10:18

Zlato, stříbro i bitcoin padají: Trumpův vybraný šéf Fedu slibuje zázraky na počkání

Proč padá zlato, stříbro i bitcoin? Fundamentálně proto, že Kevin Warsh, vybraný prezidentem USA Donaldem Trumpem do čela americké centrální banky, má plány, jak ozdravit dolar natolik, že by byl dlouhodobě udržitelný coby nakonec dokonce deflační měna. Takže tím by z velké části odpadla nutnost investovat do jiných deflačních aktiv, jako je právě zlato, stříbro či bitcoin.

Zdroj: Lukáš Kovanda

Další zprávy