Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Předpověď počasí na noc a neděli 31. ledna

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Pixabay

Ve studeném vzduchu bude přes střední Evropu postupovat nevýrazná oblast vyššího tlaku vzduchu k východu, informuje ČHMÚ.

Počasí v noci (22-07): Oblačno až zataženo, na severu postupně až polojasno. Na jihu a jihozápadě Čech občas sněžení, jinde sněžení jen ojediněle. Nejnižší teploty -2 až -7 °C, na severu území a při zmenšené oblačnosti -7 až -11 °C. Mírný severovýchodní až východní vítr 2 až 5 m/s. KOMENTÁŘ METEOROLOGA: tvorba a přetrvávající náledí a zmrazky Tlaková tendence: slabý vzestup Rozptylové podmínky: dobré, postupně místy mírně nepříznivé Počasí přes den (07-24): Oblačno, na jihu a jihozápadě zpočátku až zataženo a místy slabé sněžení. Během dne od severu polojasno až skoro jasno. Nejvyšší teploty -3 až +1 °C, v 1000 m na horách kolem -5 °C. Slabý severovýchodní až východní vítr do 4 m/s. Na východě místy mírný severovýchodní 2 až 6 m/s. Tlaková tendence: setrvalý stav Rozptylové podmínky: Mírně nepříznivé, zpočátku místy dobré.

Témata:  počasí mráz

Aktuálně se děje

14. června 2024 9:44

13. června 2024 13:35

12. června 2024 11:13

12. června 2024 10:38

Léto je zátěž pro laky karoserií, zapečený ptačí trus může způsobit poškození vrchní vrstvy laku

Pravidelné mytí karoserie je nejenom vizitkou majitele, ale také důležitým nástrojem péče o automobil. Letní měsíce navíc mohou být pro laky karoserií problém a takzvaně zapečený ptačí trus může způsobit poškození vrchní vrstvy laku. V tomto období je tedy třeba mýt vůz častěji a operativněji. Jak vybrat správnou automyčku? Každý typ má své výhody a nevýhody. Na co si dát také pozor?

Zdroj: Marie Dvořáková

Další zprávy