Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Předpověď počasí na noc a neděli 17. ledna

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Pixabay

Od severu bude na naše území zasahovat oblast vyššího tlaku vzduchu. Počasí v severovýchodní polovině území zpočátku ovlivní tlaková níže, která bude postupovat přes Slovensko k jihovýchodu, informuje ČHMÚ.

Počasí v noci (22-07): Oblačno až zataženo, během noci zejména v Čechách místy až polojasno. Ojediněle sněhové přeháňky. Na severu a severovýchodě území občas sněžení, na horách četnější. Nejnižší teploty -5 až -9 °C, zejména v Čechách při malé oblačnosti kolem -12 °C. Mírný severozápadní až západní vítr 2 až 6 m/s, v Čechách postupně vítr jen slabý do 3 m/s. Tlaková tendence: slabý až mírný pokles Rozptylové podmínky: dobré, v Čechách postupně mírně nepříznivé Počasí přes den (07-24): Oblačno až zataženo, zejména v Čechách až polojasno. Ojediněle, na severu a severovýchodě zpočátku místy sněhové přeháňky. Během dne většinou ubývání oblačnosti a večer ojediněle tvorba mrznoucích mlh. Nejvyšší teploty -6 až -2 °C, na severovýchodě -9 až -6 °C, v 1000 m na horách kolem -10 °C. Slabý proměnlivý vítr do 3 m/s, na Moravě a ve Slezsku zpočátku místy mírný severozápadní až severní vítr 2 až 6 m/s. Tlaková tendence: slabý až mírný vzestup Rozptylové podmínky: mírně nepříznivé, na Moravě zpočátku místy dobré

Témata:  počasí mráz

Aktuálně se děje

21. května 2024 9:31

Květen je ve znamení platby daně z nemovitosti. Co dělat, když si vás složenka nenajde?

Přiznání k dani z nemovitých věcí se na jednu nemovitost podává jen jednou, a to v lednu. Daň je pak ve většině případů splatná do konce května. O výši daně se dozvíte skrze složenku, která vám může přijít jak do běžné schránky, nebo do té datové. 

Zdroj: Marie Dvořáková

Další zprávy