Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Předpověď počasí na noc a pátek 2. března

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Pixabay

Počasí ve střední Evropě začne částečně ovlivňovat tlaková níže nad západní Evropou, informuje ČHMÚ.

Počasí v noci (22-07):Polojasno až skoro jasno, v jižní polovině území oblačno až zataženo a ojediněle slabé sněžení. Nejnižší teploty -9 až -13 °C, na severovýchodě území místy kolem -18 °C. Mírný východní až jihovýchodní vítr 2 až 6 m/s, na severovýchodě vítr slabý do 3 m/s.

Tlaková tendence: mírný pokles

Rozptylové podmínky: většinou dobré, na severovýchodě mírně nepříznivé až nepříznivé

Počasí přes den (07-24):Oblačno až zataženo a ojediněle slabé sněžení. Na severu a severovýchodě převážně polojasno. Nejvyšší teploty -5 až -1 °C, na severovýchodě kolem -7 °C, v 1000 m na horách kolem kolem -11 °C, na Šumavě kolem -8 °C. Mírný východní až severovýchodní vítr 3 až 7 m/s, bude večer místy slábnout. Na severovýchodě zpočátku vítr slabý do 3 m/s.

Tlaková tendence: mírný, postupně jen slabý pokles

Rozptylové podmínky: většinou dobré, na severovýchodě zpočátku mírně nepříznivé až nepříznivé

Témata:  počasí mráz

Související

Aktuálně se děje

27. ledna 2026 11:51

14. ledna 2026 11:40

Byt za miliony, ve kterém se sotva otočíte. Nový trend pražského bydlení

Nové byty v Praze se dlouhodobě zmenšují a developerský trh se stále více orientuje na investiční jednotky. Podle realitního makléře Jakuba Kalába se v praxi objevují i novostavby s jednotkami o velikosti pouhých 16 metrů čtverečních s cenovkou v řádu několika milionů korun. Také data Institutu plánování a rozvoje hl. m. Prahy (IPR Praha) poukazují na nový trend – průměrná velikost bytů v nabídce klesá, zatímco ceny dále rostou.

Zdroj: Marie Dvořáková

Další zprávy