Nový byznys Jany Nečasové, je z ní osobnostní koučka

Bývalá ředitelka Sekce kabinetu předsedy vlády Jana Nečasová má novou práci. Druhá manželka bývalého premiéra Petra Nečase se živí jako osobnostní kouč.

Diskuse: 0

Jana Nečasová (dříve Nagyová)
reklama

Jana Nečasová, dříve Nagyová, získala certifikát Akreditovaný externí profesionální kouč. Na stránce své společnosti se chlubí, že studovala také u zakladatele koučinku Tima Gallweye. Svou novou práci prý vnímá jako poslání. 

Nečasová slibuje pomoc s celou řadou problémů – při hledání nového zaměstnání, řešení konfliktů na pracovišti, hledání partnera, když nefunguje komunikace v rodině. Nabízí osobní sezení s klienty. Při něm klientovi má pomoci uvědomit si zdroje problémů a najít jejich řešení. 

"V každém z nás je obrovský potenciál. Je i ve Vás. Jde o to ho nalézt a uvolnit. A potom využít. Každý z nás může růst i zdokonalovat se. Život však není jen cesta nahoru. Na cestě je mnoho překážek a čeká nás i mnoho pádů a zklamání. Dobře vím, jaké to je. Pracně stoupat nahoru a pak prudce padat. Zažila jsem to několikrát," svěřuje se Nečasová potencionálním klientům. 

"Nikdy jsem se však nevzdala a našla jsem v sobě sílu znovu vstát a opět jít. A stoupat. Vím, že ta síla a vůle je i ve Vás. Pomůžu Vám ji nalézt a uvolnit. S mojí pomocí dokážete využít vše, co ve Vás je. Umím dlouho a trpělivě naslouchat. Budu Vás citlivě posouvat ve Vaší cestě Sebepoznáním a sebezdokonalováním," říká žena, která proslula jako šedá eminence Nečasova kabinetu. 

Za jedno hodinové sezení si její společnost K2 Koučink účtuje 2 100 korun. Nabízí i možnost konzultovat přes Skype. Podpořila ji i herečka Hana Gregorová, vdova po Radoslavu Brzobohatém. 

Nečasová začala s budoucím premiérem pracovat v době, kdy byl prvním místopředsedou ODS a ona vedoucí provozního oddělení hlavní kanceláře ODS. Byla u jeho kariérního vzestupu i u následného tvrdého pádu. Útvar pro odhalování organizovaného zločinu ji zadržel 13. června 2013. 

ZDE JE CENÍK SLUŽEB 

Státní zástupce ji vinil ze zneužití Vojenského zpravodajství, politické korupce, předávání informací o veřejných zakázkách lobbistům a v dubnu se obvinění rozrostlo také o krácení daně za luxusní dary, které Nečasová jako pravá ruka premiéra dostávala.

Loading...
Témata: Nagyová, Jana

Diskuze: Nový byznys Jany Nečasové, je z ní osobnostní koučka

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

Související:

reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky