Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Déšť a teploty nad nulou. Předpověď počasí na noc a neděli 27. ledna

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Pixabay

Za teplou frontou která postoupí z našeho území dále k severu k nám bude proudit teplejší vzduch od jihu. Studená fronta bude postupovat přes Německo dále k východu, informuje ČHMÚ.

Počasí v noci (22-07): Zataženo až oblačno, na severovýchodě místy, jinde jen ojediněle občasný déšť nebo mrholení, i mrznoucí, nad 600 m, na Moravě a ve Slezsku i v nižších polohách, sněžení. Ojediněle mlhy. Nejnižší teploty +2 až -2 °C, na východě a severovýchodě 0 až -4 °C. Mírný jihozápadní až jižní vítr 2 až 5 m/s. Tlaková tendence: slabý pokles Rozptylové podmínky: většinou dobré Počasí přes den (07-24): Zataženo až oblačno. Ojediněle, postupně zejména na západě Čech místy s deštěm i mrznoucím, nad 900 m srážky smíšené nebo sněhové. Nejvyšší teploty 2 až 6 °C. Mírný jihozápadní až jižní vítr 2 až 6 m/s, na severu Moravy a ve Slezsku čerstvý 4 až 8 m/s, místy s nárazy a na horách na severu kolem 15 m/s. Tlaková tendence: slabý pokles, později setrvalý stav Rozptylové podmínky: většinou dobré

Témata:  déšť počasí zima

Aktuálně se děje

14. června 2024 9:44

13. června 2024 13:35

12. června 2024 11:13

12. června 2024 10:38

Léto je zátěž pro laky karoserií, zapečený ptačí trus může způsobit poškození vrchní vrstvy laku

Pravidelné mytí karoserie je nejenom vizitkou majitele, ale také důležitým nástrojem péče o automobil. Letní měsíce navíc mohou být pro laky karoserií problém a takzvaně zapečený ptačí trus může způsobit poškození vrchní vrstvy laku. V tomto období je tedy třeba mýt vůz častěji a operativněji. Jak vybrat správnou automyčku? Každý typ má své výhody a nevýhody. Na co si dát také pozor?

Zdroj: Marie Dvořáková

Další zprávy