Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Předpověď počasí na noc a úterý 10. července

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Pixabay

Od severu postoupí nad Německo tlaková níže ve vyšších vrstvách atmosféry a bude ovlivňovat počasí i u nás, informuje ČHMÚ.

Počasí v noci (22-07):Polojasno až oblačno, ojediněle přeháňky. Ve druhé polovině noci od severozápadu přibývání další oblačnosti. Nejnižší teploty 15 až 11 °C. Slabý proměnlivý nebo severozápadní vítr 1 až 4 m/s.

Tlaková tendence: setrvalý stav nebo slabý pokles

Počasí přes den (07-24):Oblačno až zataženo, zpočátku ojediněle, postupně na většině území občasný déšť nebo přeháňky, místy bouřky. Večer částečné ubývání srážek. Nejvyšší teploty v Čechách 19 až 23 °C, na Moravě a ve Slezsku 23 až 27 °C, v 1000 m na horách kolem 13 °C, v Beskydech kolem 17 °C. Slabý proměnlivý vítr 1 až 4 m/s, v bouřkách přechodně zesílí.

Tlaková tendence: slabý až mírný pokles, později setrvalý stav nebo slabý vzestup

Témata:  počasí déšť

Související

Aktuálně se děje

25. května 2026 11:20

Zájem o Dluhopisy Republiky přesáhl očekávání ministerstva

Stačil týden a objednávky Dluhopisů Republiky přesáhly plánovaných 20 miliard korun. Ministerstvo financí rovnou oznámilo navýšení emise. Na první pohled to vypadá jako jasný hit. Úrok přes čtyři procenta, daňové osvobození, stát jako dlužník... Konzervativní investor má důvod zpozornět, zda je to i pro něj vhodný produkt. A tady je dobré si říct, že u investic většinou neškodí samotný produkt, ale špatný důvod, proč si ho člověk koupí. Může jich být hned několik.

Zdroj: Marie Dvořáková

Další zprávy