Podnikatelská půjčka má na žadatele jen minimum podmínek

PR článek - Je věcná a také velmi rychlá, nehodlá nikoho zdržovat a zeptá se pouze na několik málo osobních údajů.

Podnikatelská půjčka má na žadatele jen minimum podmínek

Náročná administrativa nemá smysl, vše může být vyřešeno doslova obratem. Bez návštěvy pobočky, jen v online prostoru, kde je vše skutečně bleskové. Naše století se bez internetové přípojky jednoduše neobejde a totéž platí pro svět půjček. Pokud jste na začátku nové etapy své kariéry a rádi byste získali malý úvěr, může být banka hodně přísná. Nebankovní úvěr je ale mnohem přívětivější a nebude se ptát na žádné velké důvěrnosti. Dáte mu také šanci?

Bez čekání a dlouhých formalit

Jak velkou sumu si tentokrát můžete půjčit? A co je nutné dodržet, pokud se má podnikatelská půjčka stát realitou? Ověřit základní osobní data a mít v žádosti platné IČ, díky němuž bude na první pohled jasné, že jste aktivním podnikatelem. Na oboru působnosti už vůbec nijak nezáleží, půjčka je totiž určená pro všechny OSVČ bez rozdílu, nováčky i zkušené, podnikající například v gastronomii nebo jiném odvětví služeb. Jaká je řeč čísel? Jednoduché, pojďme si nastínit základní pravidla pro tento produkt.

  • 5 000 Kč je minimální částka. Bude stačit na software nebo různou elektroniku do kanceláře?
  • 30 000 Kč je nejvyšší možná částka, o kterou lze požádat. A účel nerozhoduje vůbec o ničem.

Vyberte si splátky v rozmezí 7 a 30 dnů, máte v tom jako žadatel o úvěr naprostou svobodu.

Jde jen o velmi krátký formulář

Administrativa je velmi jednoduchá, půjčka na podnikání se zeptá jen na základní věci a nebude vyžadovat ručitele nebo platby předem. Když si vybíráte částku, je to vaše rozhodnutí a nejste k ničemu tlačeni při schůzce s makléřem na pobočce. Formulář lze vyplnit kdykoliv, počká na vás 24/7, tedy bez ohledu na datum v kalendáři.

Doporučujeme

Související:

Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky