Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Podnikatelská půjčka má na žadatele jen minimum podmínek

Podnikatelská půjčka má na žadatele jen minimum podmínek
Podnikatelská půjčka má na žadatele jen minimum podmínek
Foto: shutterstock.com

PR článek - Je věcná a také velmi rychlá, nehodlá nikoho zdržovat a zeptá se pouze na několik málo osobních údajů.

Náročná administrativa nemá smysl, vše může být vyřešeno doslova obratem. Bez návštěvy pobočky, jen v online prostoru, kde je vše skutečně bleskové. Naše století se bez internetové přípojky jednoduše neobejde a totéž platí pro svět půjček. Pokud jste na začátku nové etapy své kariéry a rádi byste získali malý úvěr, může být banka hodně přísná. Nebankovní úvěr je ale mnohem přívětivější a nebude se ptát na žádné velké důvěrnosti. Dáte mu také šanci?

Bez čekání a dlouhých formalit

Jak velkou sumu si tentokrát můžete půjčit? A co je nutné dodržet, pokud se má podnikatelská půjčka stát realitou? Ověřit základní osobní data a mít v žádosti platné IČ, díky němuž bude na první pohled jasné, že jste aktivním podnikatelem. Na oboru působnosti už vůbec nijak nezáleží, půjčka je totiž určená pro všechny OSVČ bez rozdílu, nováčky i zkušené, podnikající například v gastronomii nebo jiném odvětví služeb. Jaká je řeč čísel? Jednoduché, pojďme si nastínit základní pravidla pro tento produkt.

  • 5 000 Kč je minimální částka. Bude stačit na software nebo různou elektroniku do kanceláře?
  • 30 000 Kč je nejvyšší možná částka, o kterou lze požádat. A účel nerozhoduje vůbec o ničem.

Vyberte si splátky v rozmezí 7 a 30 dnů, máte v tom jako žadatel o úvěr naprostou svobodu.

Jde jen o velmi krátký formulář

Administrativa je velmi jednoduchá, půjčka na podnikání se zeptá jen na základní věci a nebude vyžadovat ručitele nebo platby předem. Když si vybíráte částku, je to vaše rozhodnutí a nejste k ničemu tlačeni při schůzce s makléřem na pobočce. Formulář lze vyplnit kdykoliv, počká na vás 24/7, tedy bez ohledu na datum v kalendáři.

Témata:  PR článek

Aktuálně se děje

17. července 2024 15:29

15. července 2024 10:41

Český Green Deal je tu. Fialova vláda ho chce schválit nyní v čase dovolených. Jen pohonné hmoty kvůli němu mají zdražit o 10 Kč/l

V příštím týdnu má Fialova vláda na programu projednání opravdové „bomby“, totiž české verze Green Dealu. Ne náhodou během dovolených. Veřejnost má přes léto na starosti jiné, příjemnější věci. Ostatně balíček EU s názvem „Fit for 55“, klíčová složka celounijního Green Dealu, se před třemi lety schvaloval raději také během prázdnin.

Zdroj: Lukáš Kovanda

Další zprávy

Ilustrační fotografie

Máte hypotéku za svobodna? Jak s ní naložit po svatbě?

Pořízení vlastní nemovitosti na hypotéku ještě před svatbou dnes není ničím výjimečným. Co ale s hypotékou po vstupu do manželství? Současná mladá generace vstupuje do manželství výrazně později než jejich rodiče. Zatímco v roce 1990 byl podle údajů Českého statistického úřadu průměrný věk ženicha při jeho první svatbě 24 let a nevěsty 21,4 roku, v roce 2020 se věková hranice posunula na 32,6 a 30,4 let. První společné bydlení je často v nájmu nebo u rodičů, s plánováním budoucí rodiny ovšem řada partnerů uvažuje o pořízení vlastní nemovitosti.