Hypoúvěr nyní bez poplatků

Hypoúvěr Modré pyramidy je nyní ještě výhodnější. Hypoúvěry ve výši do 90 % hodnoty zastavené nemovitosti mohou nově klienti Modré pyramidy získat již za 1,79 % p.a. a při podání žádosti od 1. 9. do 30. 9. 2016 navíc bez poplatků. Poplatky se neúčtují za zpracování, spravování úvěru a za ocenění nemovitosti.

Peníze CZK, ilustrační fotografie
reklama

Výhodná sazba je ve spojení s kvalitním poradenstvím hlavní výhodou sjednání úvěru na financování bydlení u Modré pyramidy.

Výhodný Hypoúvěr, který je určen převážně na stavbu nebo koupi nemovitosti, mohou klienti čerpat již od 200 tisíc Kč a splácet až 30 let. Tahounem v úvěrech na rekonstrukce bydlení je zase Rychloúvěr Modré pyramidy, který je určen především na modernizace, opravy či jiné menší investice do nemovitostí. Bez zajištění mohou klienti získat až 700 tisíc Kč.

„Období historicky nejnižších úrokových sazeb u úvěrů na bydlení se přirozeně promítá do zájmu klientů jak o financování nové výstavby, tak i do chuti rekonstruovat a vylepšovat své stávající bydlení. Zájem o naše produkty podporuje také dlouhodobý rozvoj komplexního finančního poradenství, jehož základem jsou právě služby spojené s bydlením,“ uvedl David Formánek, předseda představenstva a generální ředitel Modré pyramidy.

Za první pololetí roku 2016 poskytla Modrá pyramida svým klientům úvěry na bydlení v objemu 5,8 miliard korun, což představuje 30% meziroční nárůst. Nejdynamičtěji roste objem úvěrů ve vazbě na stavební spoření – zejména jde o Hypoúvěr a Rychloúvěr, u kterých jde dokonce o 86% nárůst.

„V Modré pyramidě si můžete sjednat úvěr ještě před tím, než máte vybranou vhodnou nemovitost. Díky tomu budete mít již při jednání s prodávajícím zajištěné financování a získáte tak výhodu před ostatními zájemci. Zvláště v době, kdy poptávka po nemovitostech převyšuje jejich nabídku je tato výhoda našimi klienty velmi oceňována,“ zdůrazňuje Aleš Mašanský, člen představenstva Modré pyramidy a dodává: „A navíc vám pomůžeme i s výběrem vaší vysněné nemovitosti“.

Témata: půjčky | hypotéky | CZK

Související:

reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky