Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Předpověď počasí na noc a úterý 9. dubna

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Pixabay

Zvlněná studená fronta bude postupovat ze západní do střední Evropy a začne ovlivňovat počasí u nás. Před ní k nám bude proudit velmi teplý vzduch od jihu, informuje ČHMÚ.

Počasí v noci (22-07):Polojasno až oblačno. Nejnižší teploty 16 až 12 °C, při slabším větru kolem 10 °C. Mírný vítr jižních směrů 3 až 7 m/s, v jihozápadní polovině Čech slabý proměnlivý vítr do 3 m/s.Tlaková tendence: slabý až mírný poklesPočasí přes den (07-24):Polojasno až oblačno. Odpoledne od západu přibývání oblačnosti a v Čechách postupně místy přeháňky nebo déšť, ojediněle bouřky. Nejvyšší teploty 23 až 27 °C, na západě kolem 21 °C, v 1000 m na horách kolem 18 °C, na Šumavě až 23 °C. Mírný vítr jižních směrů 3 až 7 m/s bude slábnout a v západní polovině Čech slabý proměnlivý vítr do 3 m/s. Odpoledne postupně v Čechách mírný západní až severozápadní 3 až 7 m/s.Tlaková tendence: slabý pokles nebo setrvalý stav, k večeru od západu mírný až silný vzestup

Témata:  počasí déšť

Aktuálně se děje

21. května 2024 9:31

Květen je ve znamení platby daně z nemovitosti. Co dělat, když si vás složenka nenajde?

Přiznání k dani z nemovitých věcí se na jednu nemovitost podává jen jednou, a to v lednu. Daň je pak ve většině případů splatná do konce května. O výši daně se dozvíte skrze složenku, která vám může přijít jak do běžné schránky, nebo do té datové. 

Zdroj: Marie Dvořáková

Další zprávy