Zeman se nedoplatí. Ale kuřákům už bylo hůř, myslí si Horáček

Vláda schválila protikuřácký zákon, podle kterého byl měl od příštího roku platit úplný zákaz kouření cigaret nejen v restauracích, ale třeba i na koncertech a tanečních zábavách. Miloš Zeman už vzkázal, že zákon vetovat nebude. Nejsou to Lipany, kuřáci měli problémy už dřív, hodnotí změnu hudebník Michal Horáček.

Diskuse: 0

Ilustrační fotografie
reklama

„Zeman nebude vetovat antikuřácký zákon. Četl ho? Brzy bude za každé zapálení na Hradě vystaven pokutě 5 000. 60x denně, to jsou už Mynářovy sumy," rýpnul si do hlavy státu Erik Best na Facebooku.

K zákonu se rázně vyjádřil i hudebník Michal Horáček. „No... pamatuju na mezikontinentální lety v letadlech, které měly pro kouření vyhrazeno pěkných pár řad sedadel. Skutečná rána přišla, když to zakázali právě v těch letadlech: kuřák musí vydržet bez cigarety třeba dvanáct hodin, protože výstup za dveře na čerstvý vzduch je tam dost problematickej," glosuje rozhodnutí vlády hudebník.

Zákaz kouření v restauračních zařízeních tak podle něj není konec světa. „Hospoda? Vyjít z ní na vzduch, zakouřit si a pak se i vrátit je možné... tak jakýpak Lipany? Ty se odehrály už dávno," dodává na sociálních sítích Horáček.

Loading...

Diskuze: Zeman se nedoplatí. Ale kuřákům už bylo hůř, myslí si Horáček

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

Související:

reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky