Škoda Superb

Škoda Superb

Modernizovaný Superb zlevní, přijde ale o verzi Active

Aktuality

Modernizovaná Škoda Superb přijde o základní výbavový stupeň Active, ceny dalších provedení ale budou o desítky tisíc Kč nižší, než tomu bylo u předchůdce. Výjimkou je Laurin&Klement, který o 21.000 korun podražil. Základní model bude Ambition s cenou od 689.900 Kč, což je o 35.000 korun méně než dosud. Škoda to dnes oznámila v tiskové zprávě. Vozy modelového roku 2020 se začnou vyrábět letos v červenci.

Aktuálně se děje

29. května 2026 13:01

Temu dostalo pokutu 200 milionů eur. EU tvrdě udeřila kvůli nebezpečnému zboží

Evropská komise uložila online tržišti Temu pokutu ve výši 200 milionů eur za porušení Nařízení o digitálních službách. Platforma podle Komise dostatečně nevyhodnotila rizika spojená s prodejem nelegálních výrobků a s možnými dopady na spotřebitele v Evropské unii. 

Zdroj: Marie Dvořáková

Další zprávy

EUR

Komentář

Euro: co ukazují nové studie o jeho dopadech na obchod a investice

Stěžejním argumentem stoupenců přijetí eura v Česku je ten, že jednotná evropská měna podpoří jak zahraniční obchod, tak přímé zahraniční investice v tuzemsku. Nic z toho ale nemusí být pravda. Renomované studie z poslední doby totiž konstatují prakticky nulový vliv členství v eurozóně jak na přímé zahraniční investice, tak na rozvoj zahraničního obchodu.