Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Hello bank! přestává ode dneška v ČR poskytovat klientům veškeré nové produkty

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Michael Zelinka / INCORP images

Hello bank! jako pobočka zahraniční banky BNP Paribas Personal Finance přestává ode dneška na českém trhu poskytovat klientům veškeré nové produkty. Pro klienty se v tuto chvíli nic nemění. Hello Bank!, která patří v ČR k menším bankám, o tom dnes informovala na svém webu.

Všechny produkty banky zůstávají dále aktivní. Změna se týká především otevírání nových běžných a spořicích účtů, osobních půjček a kreditních karet. "Nabídku nákupů na splátky budeme postupně ukončovat v souladu s možnostmi našich obchodních partnerů," uvedla banka.

Hello Bank! působí na českém bankovním trhu od konce roku 2017. Firma tehdy po dvacetiletém působení na českém trhu pod názvem Cetelem změnila obchodní model a název, do listopadu 2017 poskytovala hlavně spotřebitelské úvěry.

Témata:  Hello bank! finance

Aktuálně se děje

16. května 2024 10:57

Spoření na důchod: Jak si díky penzijnímu spoření snížit daňový základ

Plánovaná důchodová reforma počítá s postupným zhoršováním výpočtu starobního důchodu a poklesu náhradového poměru při odchodu do starobního důchodu. Vlastní spoření a investování na důchod bude ještě důležitější, než je tomu nyní. Zodpovědní občané si přitom mohou díky penzijnímu spoření snižovat daňový základ. 

Zdroj: Marie Dvořáková

Další zprávy