Raiffeisenbank podpoří ženy i muže na rodičovské dovolené

Rodičovská dovolená může být z finančního hlediska velmi náročná. Přechodem z běžného platu na rodičovské dávky se každé rodině, ať úplné či neúplné, sníží příjmy, se kterými je zvyklá operovat. Zároveň také musí počítat se zvýšenými výdaji. Raiffeisenbank se proto rozhodla podpořit ženy i muže na rodičovské či mateřské dovolené a od června letošního roku přichází se speciálně upravenou nabídkou.

Ilustrační fotografie
reklama

„V současné době na trhu neexistuje žádný bankovní produkt, který by rodičům jejich situaci usnadnil. Průzkum, který jsme si v této souvislosti nechali vypracovat, přitom ukazuje, že matky na rodičovské dovolené nepotřebují žádný speciální produkt, ale velmi by ocenily program výhod a slev, který by zohlednil jejich momentální potřeby,“ říká produktová manažerka Raiffeisenbank Markéta Zubrová. 

Vedení eKonta SMART zdarma

Raiffeisenbank proto vyšla rodičům vstříc a přichází se speciální nabídkou. Klienti na rodičovské či mateřské dovolené mohou získat vedení eKonta SMART zdarma již při kreditním obratu 5 tisíc korun měsíčně namísto původních 15 tisíc Kč. Podmínka tří odchozích plateb zůstává, ale zůstávají také všechny výhody konta včetně neomezených výběrů ze všech bankomatů v ČR či výhodného úroku 1,3 % na spořicím účtu. 

Vedení eKonta KOMPLET za zvýhodněných 129 Kč 

Limit příchozích plateb pro zvýhodněné vedení účtu je pro matky i otce na rodičovské či mateřské dovolené snížen z 15 tisíc Kč na 5 tisíc Kč měsíčně také u eKonta KOMPLET. Při současném splnění podmínky tří debetních transakcí získají rodiče nadstandardně vybavený účet za 129 Kč měsíčně.   

Speciální program pro rodiče lze využívat až po dobu tří let. Aktivovat jej lze na jakékoli pobočce banky po předložení potvrzení od příslušné okresní správy sociálního zabezpečení či Úřadu práce. Kromě zvýhodněné nabídky pro vedení účtu mají klienti také možnost při splnění definovaných podmínek odložit si splátky již schválené hypotéky až o šest měsíců či prodloužit dobu splácení již schváleného úvěru až na deset let.

Témata: CZK | banky | Raiffeisenbank
Loading...

Související:

reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky