Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Teploty dosáhnou až 18 °C. Předpověď počasí na noc a středu 18. března

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Pixabay

Kolem tlakové výše, která bude od jihu až jihovýchodu zasahovat do střední Evropy, k nám bude proudit teplejší vzduch od západu, informuje ČHMÚ.

Počasí v noci (22-07): Jasno až polojasno, k ránu zejména v Čechách místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačnosti. Nejnižší teploty 5 až 1 °C. Klidno nebo slabý proměnlivý vítr do 3 m/s. Tlaková tendence: setrvalý stav Rozptylové podmínky: mírně nepříznivé Počasí přes den (07-24): Jasno až polojasno. Ráno místy mlhy nebo nízká oblačnost. Nejvyšší teploty 14 až 18 °C, v 1000 m na horách kolem 9 °C. Slabý proměnlivý, přechodně západní vítr do 4 m/s. Tlaková tendence: slabý až mírný pokles, večer setrvalý stav Rozptylové podmínky: mírně nepříznivé, odpoledne místy dobré

Témata:  počasí jaro

Aktuálně se děje

23. dubna 2024 12:35

22. dubna 2024 20:08

22. dubna 2024 18:27

Vysoké úroky povzbuzují ekonomiku, soudí američtí finančníci i ekonomové. MMF ale varuje

Mezinárodní měnový fond (MMF) se v minulém týdnu nezvykle ostře pustil do Spojených států. Vadí mu jejich rozhazovačnost. Ta jim prý sice dopomáhá k impresivnímu ekonomickému růstu, leč není dlouhodobě udržitelná. Přílišné výdaje Washingtonu mohou podle MMF celosvětově opětovně zvýšit inflaci a ohrozit rozpočtovou a finanční stabilitu. Jinými slovy, hrozí, že za velké americké dluhy nakonec zaplatíme všichni – ať už krizemi či pořádnou inflací.

Zdroj: Lukáš Kovanda

Další zprávy