Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Předpověď počasí na noc pondělí 22. listopadu

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Pixabay

Studená fronta přejde přes naše území k jihovýchodu. Za ní se k nám bude od západu rozšiřovat výběžek vysokého tlaku vzduchu, informuje ČHMÚ.

Počasí v noci (22-07): Převážně zataženo. V severozápadní polovině území občas déšť nebo přeháňky, jinde srážky jen ojediněle, zpočátku nad 900 m postupně nad 700 m smíšené nebo sněhové. Nejnižší teploty 6 až 2 °C. Slabý západní až severozápadní vítr 1 až 4 m/s, se bude měnit na severní. Tlaková tendence: slabý až mírný vzestup Rozptylové podmínky: převážně mírně nepříznivé, postupně místy až dobré Počasí přes den (07-24): Zataženo, na většině území přeháňky nebo občasný déšť, nad 600 m srážky smíšené nebo sněhové. Odpoledne od severozápadu ustávání srážek a částečné ubývání oblačnosti. Nejvyšší teploty 4 až 8 °C, v 1000 m na horách kolem 1 °C. Mírný severní vítr 2 až 6 m/s. Tlaková tendence: slabý až mírný vzestup Rozptylové podmínky: většinou dobré, zpočátku místy mírně nepříznivé

Témata:  počasí podzim

Aktuálně se děje

28. května 2024 12:00

27. května 2024 11:26

26. května 2024 11:09

Evropské banky v Rusku vícenásobně navyšují své tamní zisky, ovšem díky Putinově válečné ekonomice

Dny Raiffeisenbank v Rusku jsou zřejmě sečteny. Vláda USA nyní „Rajfce“ hrozí, že ji odpojí od dolaru, pokud by z Ruska neodešla. Přitom na hrubém zisku celé rakouské nadnárodní skupiny Raiffeisen Bank International, působící i v Česku, se ruský trh podílí z více než 50 procent; od invaze Ruska na Ukrajinu dále narostl. Hrozba USA ale zřejmě banku přiměje prodat svůj ruský majetek, čítající v přepočtu zhruba 120 miliard korun, za symbolický jeden rubl. Už nyní pro ni celá záležitost představuje značné reputační riziko.

Zdroj: Lukáš Kovanda

Další zprávy