Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Předpověď počasí na noc a úterý 23. března

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Pixabay

Tlaková výše se bude přesouvat ze západní do střední Evropy. Po její přední straně k nám bude proudit chladný a vlhký vzduch od severozápadu, informuje ČHMÚ.

Počasí v noci (22-07): Oblačno až polojasno, v Čechách od severozápadu místy až zataženo a ojediněle slabé sněžení nebo sněhové přeháňky. Nejnižší teploty +1 až -3 °C, při déletrvající zmenšené oblačnosti zejména na východě až -6 °C. Slabý severozápadní až západní vítr do 4 m/s. Tlaková tendence: slabý vzestup Rozptylové podmínky: mírně nepříznivé Počasí přes den (07-24): Oblačno až zataženo. Místy, zejména na horách na severu a severovýchodě občasné sněžení nebo sněhové přeháňky, během dne pod 600 m srážky smíšené nebo dešťové. Večer ubývání srážek a částečně i oblačnosti. Nejvyšší teploty 5 až 9 °C, na severovýchodě 2 až 5 °C, v 1000 m na horách kolem 0 °C. Mírný severozápadní vítr 2 až 6 m/s bude večer slábnout. Tlaková tendence: setrvalý stav Rozptylové podmínky: mírně nepříznivé, přes den dobré

Témata:  počasí déšť

Aktuálně se děje

21. června 2024 10:11

17. června 2024 9:56

14. června 2024 16:04

Vláda chce do vesmíru poslat českého astronauta, za 1,5 miliardy korun. Přitom říká, že veřejné finance jsou v rozvratu

Téměř po půl století Česko zřejmě vyšle do vesmíru svého člověka. Po Vladimíru Remkovi se má stát druhým Čechem v kosmu armádní stíhací pilot Aleš Svoboda. Nabídku na uskutečnění nákladné cesty dostala vláda už minulý rok. Tehdy však odmítla. Podle nynějších slov ministra dopravy Martina Kupky se více než miliardová investice mnohonásobně vrátí.

Zdroj: Lukáš Kovanda

Další zprávy