Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Předpověď počasí na noc a středu 10. března

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Pixabay

Oblast nižšího tlaku vzduchu bude postupovat přes střední Evropu k jihovýchodu. Později se na naše území přechodně rozšíří nevýrazný výběžek vyššího tlaku vzduchu od západu, informuje ČHMÚ.

Počasí v noci (22-07): Většinou polojasno, v jihozápadní polovině území oblačno až zataženo, místy sněžení. Nejnižší teploty -1 až -5 °C, na severovýchodě místy až -8 °C. Slabý proměnlivý vítr do 3 m/s nebo klidno. Tlaková tendence: setrvalý stav Rozptylové podmínky: mírně nepříznivé Počasí přes den (07-24): Většinou polojasno. V jihozápadní polovině území oblačno až zataženo, místy občasné sněžení, přecházející v polohách pod 400 m v déšť se sněhem. Odpoledne postupně ustávání srážek a ubývání oblačnosti. Nejvyšší teploty 3 až 7 °C, v 1000 m na horách kolem -1 °C, v Beskydech až -4 °C. Slabý proměnlivý vítr 1 až 4 m/s. Tlaková tendence: setrvalý stav Rozptylové podmínky: mírně nepříznivé, odpoledne místy až dobré

Témata:  počasí jaro

Aktuálně se děje

14. června 2024 9:44

13. června 2024 13:35

12. června 2024 11:13

12. června 2024 10:38

Léto je zátěž pro laky karoserií, zapečený ptačí trus může způsobit poškození vrchní vrstvy laku

Pravidelné mytí karoserie je nejenom vizitkou majitele, ale také důležitým nástrojem péče o automobil. Letní měsíce navíc mohou být pro laky karoserií problém a takzvaně zapečený ptačí trus může způsobit poškození vrchní vrstvy laku. V tomto období je tedy třeba mýt vůz častěji a operativněji. Jak vybrat správnou automyčku? Každý typ má své výhody a nevýhody. Na co si dát také pozor?

Zdroj: Marie Dvořáková

Další zprávy