Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Předpověď počasí na noc a pátek 26. února

Sněženky
Sněženky
Foto: Pixabay

Přiliv teplého vzduchu ukončí studená fronta, která bude během dne postupovat od severozápadu přes naše území, informuje ČHMÚ.

Počasí v noci (22-07): Jasno nebo skoro jasno, místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Nejnižší teploty +2 až -2 °C, při mírném větru kolem +5 °C. Slabý proměnlivý vítr do 3 m/s, na severovýchodě mírný jihozápadní vítr 3 až 6 m/s. Tlaková tendence: setrvalý stav Rozptylové podmínky: mírně nepříznivé až nepříznivé Počasí přes den (07-24): Jasno až polojasno, zpočátku místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Od severozápadu přibývání oblačnosti a odpoledne místy přeháňky nebo občasný déšť, později v polohách nad 1000 m sněžení. Nejvyšší teploty 12 až 16 °C, na severozápadě a při déletrvající mlze nebo nízké oblačnosti kolem 8 °C, v 1000 m na horách kolem 11 °C, na severu a severozápadě kolem 6 °C. Zpočátku většinou slabý proměnlivý vítr do 4 m/s, postupně mírný severozápadní 2 až 6 m/s. Tlaková tendence: setrvalý stav, postupně slabý až mírný vzestup Rozptylové podmínky: zpočátku mírně nepříznivé, postupně dobré

Témata:  počasí

Aktuálně se děje

28. května 2024 12:00

27. května 2024 11:26

26. května 2024 11:09

Evropské banky v Rusku vícenásobně navyšují své tamní zisky, ovšem díky Putinově válečné ekonomice

Dny Raiffeisenbank v Rusku jsou zřejmě sečteny. Vláda USA nyní „Rajfce“ hrozí, že ji odpojí od dolaru, pokud by z Ruska neodešla. Přitom na hrubém zisku celé rakouské nadnárodní skupiny Raiffeisen Bank International, působící i v Česku, se ruský trh podílí z více než 50 procent; od invaze Ruska na Ukrajinu dále narostl. Hrozba USA ale zřejmě banku přiměje prodat svůj ruský majetek, čítající v přepočtu zhruba 120 miliard korun, za symbolický jeden rubl. Už nyní pro ni celá záležitost představuje značné reputační riziko.

Zdroj: Lukáš Kovanda

Další zprávy