Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Předpověď počasí na noc a pátek 26. března, bude až 17 °C

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Pixabay

Nad střední Evropou se bude udržovat nevýrazná oblast vyššího tlaku vzduchu. Přes Německo bude postupovat k východu další studená fronta, před kterou k nám pronikne teplejší vzduch od jihozápadu, informuje ČHMÚ.

Počasí v noci (22-07): Oblačno až polojasno, k ránu v Čechách místy až jasno. Nejnižší teploty +4 až 0 °C, v údolích až -2 °C. Slabý proměnlivý nebo jihozápadní vítr do 4 m/s. Tlaková tendence: setrvalý stav nebo slabý vzestup Rozptylové podmínky: většinou mírně nepříznivé Počasí přes den (07-24): Polojasno až jasno, během dne přechodně oblačno a ojediněle možnost přeháňky. Nejvyšší teploty 13 až 17 °C, v 1000 m na horách kolem 7 °C. Slabý jihozápadní vítr 1 až 4 m/s se bude večer měnit na jihovýchodní. Tlaková tendence: slabý pokles nebo setrvalý stav Rozptylové podmínky: většinou dobré, jen zpočátku mírně nepříznivé

Témata:  počasí jaro

Aktuálně se děje

14. června 2024 9:44

13. června 2024 13:35

12. června 2024 11:13

12. června 2024 10:38

Léto je zátěž pro laky karoserií, zapečený ptačí trus může způsobit poškození vrchní vrstvy laku

Pravidelné mytí karoserie je nejenom vizitkou majitele, ale také důležitým nástrojem péče o automobil. Letní měsíce navíc mohou být pro laky karoserií problém a takzvaně zapečený ptačí trus může způsobit poškození vrchní vrstvy laku. V tomto období je tedy třeba mýt vůz častěji a operativněji. Jak vybrat správnou automyčku? Každý typ má své výhody a nevýhody. Na co si dát také pozor?

Zdroj: Marie Dvořáková

Další zprávy