Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Předpověď počasí na noc a pátek 21. května

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Pixabay

Oblast vyššího tlaku vzduchu nad střední Evropou zeslábne. Z Britských ostrovů se bude nad Severní moře přesouvat tlaková níže a s ní spojený okludující frontální systém bude přecházet přes naše území k východu, informuje ČHMÚ.

Počasí v noci (22-07): Zpočátku jasno až polojasno, postupně polojasno až oblačno. Během noci ojediněle tvorba mlh. Nejnižší teploty 7 až 3 °C, ojediněle přízemní mrazíky. Slabý jihozápadní až jižní vítr 1 až 4 m/s. Tlaková tendence: mírný pokles Počasí přes den (07-24): Oblačno až polojasno, ráno ojediněle mlhy. Postupně od západu až zataženo a později odpoledne a večer přeháňky nebo déšť, na východě srážky jen místy. Nejvyšší teploty 15 až 19 °C, na jihu Moravy až 22 °C, v 1000 m na horách kolem 11 °C. Slabý, během dne mírný jihozápadní až jižní vítr 3 až 7 m/s, místy s nárazy kolem 15 m/s, bude večer slábnout. Tlaková tendence: mírný pokles, večer setrvalý stav

Témata:  počasí jaro Příroda

Aktuálně se děje

12. července 2024 20:18

11. července 2024 4:30

Oscarový herec George Clooney vyzval demokraty, ať vymění Bidena

Oscarový herec a významný sponzor americké Demokratické strany George Clooney ve středu vyzval prezidenta Joea Bidena k ukončení jeho volební kampaně. V článku pro New York Times Clooney také apeloval na ostatní představitele strany, aby na srpnovém zasedání vybrali jiného kandidáta.

Zdroj: Julie Jarošová

Další zprávy