Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Předpověď počasí na noc a pátek 15. ledna

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Pixabay

Po zadní straně tlakové níže nad východní Evropou k nám bude pokračovat příliv studeného vzduchu od severu, informuje ČHMÚ.

Počasí v noci (22-07): Oblačno až zataženo, místy sněhové přeháňky. Na horách na severu a severovýchodě trvalejší sněžení. Nejnižší teploty -2 až -6 °C, při zmenšené oblačnosti kolem -8 °C. Mírný severozápadní až severní vítr 2 až 6 m/s. KOMENTÁŘ METEOROLOGA: Na horách zejména na severu může napadnout až 10 cm nového sněhu. Tlaková tendence: slabý vzestup Rozptylové podmínky: většinou dobré Počasí přes den (07-24): Zataženo až oblačno. Zpočátku místy, postupně na většině území sněhové přeháňky. Na horách na severu a severovýchodě trvalejší sněžení. Nejvyšší teploty -3 až +1 °C, v 1000 m na horách kolem -6 °C. Mírný severozápadní vítr 2 až 6 m/s. KOMENTÁŘ METEOROLOGA: Na horách zejména na severu může napadnout až 10 cm nového sněhu. Tlaková tendence: slabý vzestup Rozptylové podmínky: dobré

Témata:  počasí

Aktuálně se děje

17. července 2024 15:29

12. července 2024 20:18

11. července 2024 12:43

Léto přináší nejen vysněné dovolené, ale i více dopravních nehod

Léto je tady a s ním i doba vytoužených dovolených. Pro mnoho Čechů to znamená sbalit kufry, naložit auto a vyrazit na cestu za sluncem do jihoevropských destinací. To výrazně ovlivňuje provoz na českých dálnicích a silnicích 1. třídy, zejména na jižních tazích. Bohužel, s intenzivnější dopravou v tomto období roste i počet dopravních nehod. Podle analýzy Portálu nehod totiž na komunikacích směřujících na jih České republiky v době prázdnin naroste počet nehod oproti průměru celého roku o 20 %.

Zdroj: Marie Dvořáková

Další zprávy