Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Předpověď počasí na noc a pátek 13. října. Teploty se vyšplhají až na 25 °C

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Michael Zelinka / INCORP images

Od jihozápadu přejde přes naše území teplá fronta, informuje ČHMÚ.

Počasí v noci (22-07):Zataženo až oblačno, zejména v severovýchodní polovině území místy občasný déšť nebo mrholení. Postupně ustávání srážek, místy až polojasno a ojediněle tvorba mlh. Nejnižší teploty 15 až 11 °C, při zmenšené oblačnosti až 9 °C. Slabý jihozápadní vítr 1 až 4 m/s.

Tlaková tendence: setrvalý stav

Rozptylové podmínky: dobré, postupně místy mírně nepříznivé

Počasí přes den (07-24):Oblačno až zataženo, zpočátku místy až polojasno. Zejména v severní polovině území ojediněle slabý déšť nebo mrholení. Odpoledne a večer od jihozápadu ubývání oblačnosti na polojasno až jasno. Nejvyšší teploty 21 až 25 °C, na severu a severovýchodě kolem 20 °C, v 1000 m na horách kolem 15 °C, na Šumavě až 18 °C. Slabý, postupně mírný jihozápadní až jižní vítr 2 až 6 m/s.Tlaková tendence: mírný poklesRozptylové podmínky: většinou dobré

Témata:  počasí podzim

Aktuálně se děje

12. července 2024 20:18

11. července 2024 4:30

Oscarový herec George Clooney vyzval demokraty, ať vymění Bidena

Oscarový herec a významný sponzor americké Demokratické strany George Clooney ve středu vyzval prezidenta Joea Bidena k ukončení jeho volební kampaně. V článku pro New York Times Clooney také apeloval na ostatní představitele strany, aby na srpnovém zasedání vybrali jiného kandidáta.

Zdroj: Julie Jarošová

Další zprávy