Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Sychravé počasí bude pokračovat? Předpověď na noc a neděli 3. listopadu

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Pixabay

Před zvlněnou studenou frontou, která večer začne od západu postupovat přes naše území k východu, k nám bude proudit teplý vzduch od jihozápadu, informuje ČHMÚ.

Počasí v noci (22-07): Zataženo až oblačno, ojediněle déšť. Na západě a severozápadě Čech k ránu déšť místy. Nejnižší teploty 9 až 5 °C. Mírný jihovýchodní až jižní vítr 2 až 6 m/s, na horách na severu místy nárazy kolem 20 m/s bude k ránu na východě zesilovat. Tlaková tendence: postupně slabý až mírný pokles Rozptylové podmínky: většinou dobré Počasí přes den (07-24): Oblačno až zataženo, ojediněle déšť. Místy přechodně polojasno. K večeru od západu občas déšť na většině území. Nejvyšší teploty 11 až 15 °C, na Moravě a ve Slezsku 14 až 18 °C, v 1000 m na horách kolem 9 °C, v Jeseníkách a Beskydech kolem 12 °C. Mírný jihovýchodní vítr 2 až 6 m/s, později večer v Čechách jihozápadní až západní. Ve východní polovině území postupně čerstvý jižní vítr 7 až 11 m/s, místy s nárazy kolem 20 m/s (70 km/h), na horách kolem 25 m/s (90 km/h), večer částečně zeslábne. Tlaková tendence: mírný pokles, večer od západu slabý vzestup Rozptylové podmínky: dobré

Témata:  počasí podzim

Aktuálně se děje

21. června 2024 10:11

17. června 2024 9:56

14. června 2024 16:04

Vláda chce do vesmíru poslat českého astronauta, za 1,5 miliardy korun. Přitom říká, že veřejné finance jsou v rozvratu

Téměř po půl století Česko zřejmě vyšle do vesmíru svého člověka. Po Vladimíru Remkovi se má stát druhým Čechem v kosmu armádní stíhací pilot Aleš Svoboda. Nabídku na uskutečnění nákladné cesty dostala vláda už minulý rok. Tehdy však odmítla. Podle nynějších slov ministra dopravy Martina Kupky se více než miliardová investice mnohonásobně vrátí.

Zdroj: Lukáš Kovanda

Další zprávy