Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Předpověď počasí na noc a neděli 19. dubna. Déšť přinese ochlazení

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Pixabay

Zvlněné frontální rozhraní postoupí ze střední Evropy k jihu. Na naše území bude proudit kolem tlakové výše se středem nad Norským mořem chladný vzduch od severovýchodu, informuje ČHMÚ.

Počasí v noci (22-07): Zataženo až oblačno, občasný déšť nebo přeháňky. Na severu a severovýchodě beze srážek. Nejnižší teploty 10 až 6 °C, na severu a severovýchodě 6 až 3 °C. Slabý, postupně mírný severní až severovýchodní vítr 2 až 5 m/s. Tlaková tendence: slabý vzestup Počasí přes den (07-24): Oblačno až zataženo, zpočátku v jihozápadní polovině území občasný déšť nebo přeháňky. Postupně od severu ustávání srážek a ubývání oblačnosti, večer většinou až do vyjasnění. Nejvyšší teploty 13 až 17 °C, v 1000 m na horách kolem 5 °C, na Šumavě a v Krušných horách kolem 9 °C. Mírný severovýchodní vítr 3 až 7 m/s, v Moravské bráně přechodně vítr čerstvý 6 až 10 m/s. Tlaková tendence: slabý, večer mírný vzestup

Témata:  počasí déšť

Související

Aktuálně se děje

12. dubna 2025 15:41

11. dubna 2025 10:26

9. dubna 2025 11:15

9. dubna 2025 10:52

Česko plné radarů! Seznam 984 míst, kde dnes můžete být změřeni za překročení rychlosti

Desátý ročník masivní policejní akce Speed Marathon začne ve středu 9. dubna půlnocí. Tento víkend se po celé zemi objeví desítky dopravních hlídek. Kde všechno budou policisté měřit rychlost?

Zdroj: Tomáš Karas

Další zprávy