Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Předpověď počasí na noc a neděli 16. května. Pršet bude dál

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Pixabay

Kolem tlakové níže nad Britskými ostrovy bude do střední Evropy i nadále proudit od západu oceánský vzduch, informuje ČHMÚ.

Počasí v noci (22-07): Oblačno až zataženo, na většině území přeháňky nebo občasný déšť, na Moravě a ve Slezsku místy i vydatnější. K ránu v Čechách od západu ustávání srážek a částečné ubývání oblačnosti. Ojediněle mlhy. Nejnižší teploty 10 až 6 °C. Slabý, postupně v Čechách mírný jižní až jihozápadní vítr 2 až 6 m/s. Tlaková tendence: setrvalý stav Počasí přes den (07-24): Oblačno až polojasno a ojediněle přeháňky. Na východě zpočátku až zataženo a déšť, i vydatnější. Odpoledne v Čechách od západu na většině území přeháňky. Ojediněle bouřky. Nejvyšší teploty 14 až 18 °C, v 1000 m na horách kolem 10 °C. Mírný západní až jihozápadní vítr 2 až 6 m/s. Tlaková tendence: slabý pokles, později večer slabý vzestup

Témata:  počasí déšť

Aktuálně se děje

21. června 2024 10:11

17. června 2024 9:56

14. června 2024 16:04

Vláda chce do vesmíru poslat českého astronauta, za 1,5 miliardy korun. Přitom říká, že veřejné finance jsou v rozvratu

Téměř po půl století Česko zřejmě vyšle do vesmíru svého člověka. Po Vladimíru Remkovi se má stát druhým Čechem v kosmu armádní stíhací pilot Aleš Svoboda. Nabídku na uskutečnění nákladné cesty dostala vláda už minulý rok. Tehdy však odmítla. Podle nynějších slov ministra dopravy Martina Kupky se více než miliardová investice mnohonásobně vrátí.

Zdroj: Lukáš Kovanda

Další zprávy