Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Předpověď počasí na neděli 3. května

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Pixabay

Kolem tlakové níže se středem nad Skandinávií k nám bude proudit vlhčí a chladnější vzduch od severozápadu, informuje ČHMÚ.

Proměnlivá, převážně velká oblačnost a místy přeháňky, zpočátku nad 1000 m smíšené nebo sněhové. Ojediněle i bouřky, zejména na východě. K večeru ubývání srážek i oblačnosti. Nejvyšší teploty 12 až 16 °C, na jihu Moravy až 18 °C, v 1000 m na horách kolem 7 °C, na Šumavě až 10 °C. Mírný severozápadní až západní vítr 3 až 7 m/s, místy s nárazy kolem 15 m/s, k večeru zeslábne. Tlaková tendence: slabý vzestup, během dne setrvalý stav

Témata:  počasí déšť

Související

Aktuálně se děje

20. května 2026 15:20

18. května 2026 16:55

13. května 2026 17:00

29. dubna 2026 10:50

28. dubna 2026 16:34

Standard & Poor’s varuje: ČEZ může mít nejhorší rating za téměř 20 let

Agentura Standard & Poor’s dnes varuje, že společnosti ČEZ zhorší rating na nejhorší úroveň za posledních minimálně takřka 20 let; zhoršuje svůj ratingový výhled při zatímním zachování hodnocení A-. Agentura hodnotí plán na vyčlenění nevýrobní části ČEZ a prodeje její části jako negativní z hlediska věřitelů, neboť krok může zhoršit obchodní a potenciálně také finanční profil podniku. Nevýrobní část je dlouhodobě stabilnější než část výrobní, která by tak při vyčlenění přišla o stabilizující kotvu. 

Zdroj: Lukáš Kovanda

Další zprávy