Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Počasí otestuje imunitu lidí. Předpověď na noc a neděli 22. září

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Pixabay

Mezi tlakovou výší nad jihovýchodní Evropou a brázdou nízkého tlaku nad západní Evropou k nám bude proudit teplejší vzduch od jihozápadu, informuje ČHMÚ.

Počasí v noci (22-07): Jasno, k ránu ojediněle mlhy nebo nízká oblačnost. Nejnižší teploty 8 až 4 °C, při slabším větru až 2 °C a místy přízemní mrazíky. Slabý proměnlivý vítr do 3 m/s, na Českomoravské vrchovině a jižní Moravě mírný jihovýchodní vítr 2 až 5 m/s. Tlaková tendence: slabý pokles Počasí přes den (07-24): Jasno, ráno ojediněle mlhy nebo nízká oblačnost. Později odpoledne a večer v jihozápadní polovině přibývání oblačnosti. Nejvyšší teploty 18 až 22 °C, v 1000 m na horách kolem 14 °C, na Šumavě až 18 °C. Mírný jihovýchodní až jižní vítr 2 až 5 m/s, na Českomoravské vrchovině a jižní Moravě přechodně 3 až 7 m/s. Tlaková tendence: slabý až mírný pokles, večer setrvalý stav

Témata:  počasí podzim

Související

Aktuálně se děje

24. června 2026 12:15

16. června 2026 12:51

Vstupenky, hotely, letenky: proč zde neplatí právo na odstoupení

Při uzavírání smlouvy na dálku si spotřebitel nemůže kupované zboží či službu předem vyzkoušet a nákup promyslet, jak by to bylo možné při nákupu v kamenné prodejně. Tento informační deficit se právní úprava snaží kompenzovat možností odstoupit od smlouvy do 14 dní od zakoupení zboží či služby, které může podnikatel zpravidla znovu nabídnout dalším zákazníkům. Jak je to ale třeba v případě zakoupení vstupenek, kdy podnikateli hrozí finanční ztráta, protože nabízenou vstupenku již nebude možné prodat dalším zájemcům, nebo s ubytováním, které již prodávající nestíhá zaplnit?

Zdroj: Marie Dvořáková

Další zprávy