Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Počasí moc nepotěší. Předpověď na noc a čtvrtek 9. července

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Pixabay

Teplá fronta bude postupovat přes střední Evropu k východu. Za ní k nám začne proudit teplejší vzduch od jihozápadu, informuje ČHMÚ.

Počasí v noci (22-07): Většinou zataženo a místy přeháňky nebo občasný déšť. Na severu a severovýchodě přechodně oblačno. Nejnižší teploty 15 až 11, na severu až 8 °C. Slabý proměnlivý vítr 1 až 4 m/s. Tlaková tendence: setrvalý stav Počasí přes den (07-24): Převážně zataženo a místy občasný déšť. Během dne od jihozápadu protrhávání oblačnosti a ojediněle přeháňky nebo i bouřka. Nejvyšší teploty 19 až 23 °C, na jihu až 26 °C, v 1000 m na horách kolem 14 °C, na Šumavě kolem 19 °C. Slabý proměnlivý, přes den mírný jihozápadní vítr 2 až 6 m/s. Tlaková tendence: slabý pokles

Témata:  počasí

Související

Aktuálně se děje

24. září 2025 11:01

Levnější internet a volání pro lidi v nouzi pokračuje i po superdávce

Telefon a internet patří dnes mezi základní potřeby – umožňují být v kontaktu s rodinou, vyřizovat práci i jednat s úřady. Vláda proto dnes schválila novelu nařízení vlády č. 500/2021 Sb., o podmínkách poskytování zvláštních cen hlasové komunikační služby a služby přístupu k internetu osobám se zvláštními sociálními potřebami, která zajišťuje, že zvýhodněné tarify pro lidi v nouzi a osoby se zdravotním postižením budou fungovat i po zavedení nové „superdávky“.

Zdroj: Marie Dvořáková

Další zprávy