Redakce serveru MoneyMAG.cz přeje všem čtenářům šťastný nový rok 2018

Redakce ekonomického serveru MoneyMAG.cz děkuje věrným i občasným čtenářům za přízeň v roce 2017. Přejeme, ať je pro vás nadcházející rok plný úspěchů a šťastných i radostných chvil.

MoneyMAG.cz přeje vše nejlepší do nového roku.
reklama

Uplynulý rok byl plný přelomových událostí, konfliktů, smutných příběhů o lidském utrpení i radostných zpráv. Přejeme si, aby ty poslední zmíněné v novém roce převažovaly a i přes všechny nástrahy, kterým svět v současné době čelí, byl rok 2018 pro vás tím nejlepším.

MoneyMAG.cz bude i v nadcházejícím roce profesionálně a bez jakýchkoli omezení informovat o všem, co se v České republice a ve světě skutečně stane. Berte však prosím v úvahu skutečnost, že úkolem novináře není předkládat čtenáři svůj názor na událost či ji posuzovat podle aktuálních společenských kritérií, ale informovat co nejrychleji a nejobjektivněji o událostech, které se skutečně dějí dle věrohodných zdrojů, které jsou zpravodajcům k dispozici.

Věříme, že nám zachováte svou přízeň i v roce 2018, a přejeme vám co nejhezčí vstup do nového roku, pevné zdraví, nekončící štěstí, a mnoho úspěchů. Ať je pro vás nový rok tím nejúspěšnějším ve vašem životě, a kdyby se to náhodou nepovedlo, nezoufejte. Zase přijde další rok.

Vaše redakce MoneyMAG.cz

Témata: MoneyMAG.cz

Související:

reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky