Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Předpověď počasí na noc a pátek 17. listopadu

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Pixabay

Od severozápadu bude přes naše území postupovat studená fronta, informuje ČHMÚ.

Počasí v noci (22-07):Zataženo až oblačno, na východě postupně místy mrholení, ojediněle mrznoucí. K ránu místy déšť na severozápadě Čech. Ojediněle mlhy, i mrznoucí. Nejnižší teploty +3 až -1 °C. Slabý proměnlivý nebo jihozápadní až západní vítr do 4 m/s.

Tlaková tendence: setrvalý stav

Rozptylové podmínky: mírně nepříznivé

Počasí přes den (07-24):Převážně zataženo, od severozápadu místy přeháňky, na východě zpočátku ojediněle mrholení i mrznoucí. Později odpoledne a večer budou srážky od severozápadu nad 800 m přecházet ve sněhové, ustávat a bude oblačno až polojasno. Nejvyšší teploty 3 až 7 °C, v 1000 m na horách kolem 0 °C. Zpočátku slabý jihozápadní až západní vítr do 4 m/s, postupně mírný severozápadní až severní 2 až 6 m/s.

Tlaková tendence: slabý vzestup, postupně setrvalý stav

Rozptylové podmínky: ráno mírně nepříznivé, jinak většinou dobré

Témata:  počasí podzim

Související

Aktuálně se děje

10. června 2026 16:15

Radost bez bariér. Děti z Klokánku mohou znovu zdarma využívat pražské bazény

Hlavní město pokračuje v dlouhodobé podpoře dětí z Fondu ohrožených dětí (FOD) Klokánek. Díky spolupráci s městskou společností Trade Centre Praha, a.s. (TCP), která mimo jiné spravuje a provozuje Aquacentrum Šutka, Hloubětínský bazén a bazén na Strahově, byly dětem prodlouženy čipy umožňující bezplatný vstup do těchto areálů.

Zdroj: Marie Dvořáková

Další zprávy