Další rána pro muže drženého v Egyptě: Advokátka od něj dává ruce pryč

Právnička Ilona Nohelová poskytla o víkendu rozhovor, ve kterém prohlásila, že je Petr Kramný podle ní nevinný a nabídla se, že by ho případně obvinění chtěla zastupovat. Rychle si to ale rozmyslela. Přečtěte si proč.

Diskuse: 0

660
reklama

Advokátka Ilona Nohelová se rozhodla, že nabídne rodině Petra Kramného spolupráci. Věří totiž, že Petr nemá se smrtí své ženy Moniky a dcery Klárky v egyptském hotelu nic společného. Podle ní může za tragédií stát pochybení personálu.

"Pokud by vyšetřující policejní orgány proti němu měly nějaké důkazy svědčící o dvojnásobné vraždě, jistě by ho nenechaly na svobodě a byl by už ve vazbě," uvedla Nohelová.

Na jejím názoru se nic nezměnilo a pořád věří v nevinu Kramného. Pokud ji o to ale výslovně nepožádá, zastupovat ho v případě obvinění z vraždy už nechce. Je totiž naprosto znechucená reakcemi lidí v internetové diskusi pod rozhovorem.

"Klidně napište, že jsem vyloženě otrávená, i když je to černý humor. Pročetla jsem asi 25 stránek internetové diskuse pod rozhovorem, který jsem poskytla, a naprosto mě to znechutilo. Lidé tam psali, že jsem hloupá nebo že jsem studovala práva v Plzni a podobné nesmysly. Také mi psali nenávistné maily. S mým postavením takovou negativní popularitu nemám zapotřebí, a proto jsem se rozhodla v případu dál neangažovat," řekla právnička.

Petr Kramný, který proti své vůli a z moci egyptských úřadů zůstává v Hurghadě, dosud Ilonu Nohelovou o spolupráci nepožádal, protože ještě nebyl z ničeho obviněn. Pokud by tak ale učinil, považovala by advokátka za svou profesní povinnost ho zastupovat a rodině pomoci.

Diskuze: Další rána pro muže drženého v Egyptě: Advokátka od něj dává ruce pryč

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

Související:

reklama

Fokus

Aktuálně

Doporučujeme

Zobrazit: mobil | klasicky