Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Předpověď počasí na noc a neděli 3. března

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Pixabay

V západním proudění bude přes naše území postupovat v noci slábnoucí okluzní fronta, přes den jižní konec teplé fronty, informuje ČHMÚ.

Počasí v noci (22-07): Oblačno až zataženo, ojediněle, později místy občasný déšť, nad 1000 m srážky smíšené nebo sněhové a na severovýchodě ojediněle i mrznoucí. Na východě přechodně místy až polojasno a ojediněle mlhy. Nejnižší teploty 5 až 1 °C, na severovýchodě kolem 0 °C. Mírný jihozápadní vítr 2 až 5 m/s bude k ránu zesilovat. Tlaková tendence: setrvalý stav, postupně slabý pokles Rozptylové podmínky: většinou dobré Počasí přes den (07-24): Oblačno až zataženo, zpočátku místy, na horách na severu po většinu dne slabý občasný déšť nebo mrholení, ráno nad 1000 m srážky smíšené nebo sněhové. Později odpoledne a večer na jihozápadě a jihu místy až polojasno. Nejvyšší teploty 9 až 13 °C, v 1000 m na horách kolem 5 °C. Mírný, přes den přechodně až čerstvý jihozápadní vítr 4 až 8 m/s, místy s nárazy kolem 15 m/s, na horách kolem 20 m/s (70 km/h). Tlaková tendence: slabý až mírný pokles Rozptylové podmínky: dobré

Témata:  počasí déšť

Aktuálně se děje

17. července 2024 15:29

16. července 2024 10:49

Půjčování lodí a šlapadel: Jak se chovat na vodě

Letní měsíce a stále častější tropické teploty lákají stále více lidí k vodním radovánkám. I pro ty však platí různá pravidla. Věděli jste, že i při projížďce na šlapadle se z vás stává účastník plavebního provozu, který by měl znát jeho základní pravidla a postup v krizových situacích? A víte, na co si dát pozor v půjčovně lodí nebo jiných plavidel?

Zdroj: Marie Dvořáková

Další zprávy