Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Předpověď počasí na noc a středu 26. září

Podzim, ilustrační fotografie
Podzim, ilustrační fotografie
Foto: Pixabay

Tlaková výše bude postupovat ze střední Evropy dále k jihovýchodu, po její zadní straně k nám začne proudit teplejší vzduch od jihozápadu, informuje ČHMÚ.

Počasí v noci (22-07):Jasno nebo skoro jasno. Nejnižší teploty +3 až -1 °C, v údolích ojediněle až -3 °C. Slabý proměnlivý vítr do 3 m/s nebo klidno.

Tlaková tendence: setrvalý stav, na východě zpočátku slabý vzestup

Počasí přes den (07-24):Jasno až polojasno, během dne zejména na severovýchodě přechodně až oblačno. Nejvyšší teploty 13 až 17 °C, v 1000 m na horách kolem 8 °C, na Šumavě až 12 °C. Slabý, přes den mírný jižní až jihozápadní vítr 2 až 6 m/s.

Tlaková tendence: slabý až mírný pokles, večer setrvalý stav

Témata:  počasí podzim

Související

Aktuálně se děje

18. července 2024 17:36

Vláda schválila novou výši započitatelných nákladů na bydlení. Dojde také ke sjednocení částek pro byty v evidenci i mimo ni

Česká republika dlouhodobě podporuje ukrajinské občany, kteří hledají útočiště před ruskou agresí na Ukrajině. Zároveň usiluje o to, aby byla posílena jejich samostatná participace na úhradě základních životních potřeb včetně bydlení. Nyní mají někteří uprchlíci možnost bezplatně bydlet v nouzovém ubytování, od 1. září 2024 ale budou související podmínky upraveny. MPSV proto ve spolupráci s dalšími odborníky připravilo návrh, kterým podpoří tyto cizince i po skončení bezplatného nouzového ubytování. Pro zranitelné osoby bude nová částka činit 6 000 Kč měsíčně a pro ostatní osoby s dočasnou ochranou 4 000 Kč měsíčně.

Zdroj: Marie Dvořáková

Další zprávy