Půjčka pro OSVČ se může stát realitou ještě dnes

PR článek - Potřebujete najít řešení pro své finanční výdaje? Vhodnou alternativou se zde může stát krátkodobý nebankovní úvěr, s nímž vás nečeká žádná náročná administrativa.

Půjčka pro OSVČ se může stát realitou ještě dnes
reklama

Nečekané položky v rozpočtu se netýkají jen domácností, ale také podnikatelů. Varianta, která je spojená s minimem podmínek a nebude vyžadovat ani osobní schůzku, je proto velmi populární. V moderním světě se neustále spěchá, výdaje přicházejí a odcházejí, ale všichni se jim musí věnovat. Složenky, pojistné a další věci, účel nebude o ničem rozhodovat. Stačí vyplnit krátký formulář a úvěr dorazí až k vám domů.

Jakou částku si lze půjčit?

Je to klasická půjčka pro OSVČ, která má flexibilní podmínky. Stačí si vybrat variantu, která vám bude plně vyhovovat. Připraveny jsou různé scénáře a záleží jen na klientech, jaký z nich začnou v příštích chvílích psát. Protože se celá akce odehraje online, nemusíte chodit na pobočku a není nutné, abyste si dohodli osobní schůzku ve chvíli, kdy máte osobní volno. A jakou částku si tady můžete půjčit? Kolik možností vlastně přichází v úvahu?

  • 5 000 Kč je minimum. Bude vám stačit na výdaje za elektroniku nebo monitor do kanceláře?
  • 30 000 Kč je maximální částka. Může být určena na mnoho různých věcí, záleží na žadateli.
  • Termín splatnosti je volitelný. Záleží na klientovi, minimum je 7 dní a maximum zase 30 dní.

Neúčelový úvěr je výhodou

Ve hře je jen krátký formulář, není nutné nic vysvětlovat. Půjčka pro začínající podnikatele je zcela svobodným tématem, které se obejde bez otázek na účel využití. Jednoduše řečeno, peníze lze využít na vše, co souvisí s podnikáním. Tedy například nábytek a vybavení do dílny, smartphone a PC, software pro kancelář a podobně. Žadatel musí prokázat, že aktivně podniká. Dojde proto ke krátkému ověření jeho IČO, nic víc už není nutné.

Doporučujeme

Související:

Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky