Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Předpověď počasí na noc a úterý 21. května

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Pixabay

Z centrálního Středomoří bude do střední Evropy postupovat tlaková níže, informuje ČHMÚ.

Počasí v noci (22-07):
Jasno až polojasno, během noci od jihu přibývání oblačnosti a později na jihu území ojediněle déšť nebo přeháňky. Ojediněle mlhy. Nejnižší teploty 14 až 10 °C. Slabý, k ránu mírný východní až jihovýchodní vítr 2 až 6 m/s. Na severovýchodě území vítr slabý proměnlivý do 3 m/s.

Tlaková tendence: setrvalý stav


Počasí přes den (07-24):
Většinou oblačno, na severu a severovýchodě zpočátku místy až polojasno. Ojediněle, během dne místy přeháňky nebo déšť, ojediněle i bouřky. Večer od jihovýchodu další přibývání oblačnosti i srážek. Nejvyšší teploty 19 až 23 °C, při slunečním svitu až 25 °C, v 1000 m na horách kolem 17 °C. Mírný východní až jihovýchodní vítr 3 až 7 m/s, na severovýchodě území vítr jen slabý do 4 m/s.


Tlaková tendence: mírný pokles, večer setrvalý stav

Témata:  počasí mraky

Aktuálně se děje

21. června 2024 10:11

17. června 2024 9:56

14. června 2024 16:04

Vláda chce do vesmíru poslat českého astronauta, za 1,5 miliardy korun. Přitom říká, že veřejné finance jsou v rozvratu

Téměř po půl století Česko zřejmě vyšle do vesmíru svého člověka. Po Vladimíru Remkovi se má stát druhým Čechem v kosmu armádní stíhací pilot Aleš Svoboda. Nabídku na uskutečnění nákladné cesty dostala vláda už minulý rok. Tehdy však odmítla. Podle nynějších slov ministra dopravy Martina Kupky se více než miliardová investice mnohonásobně vrátí.

Zdroj: Lukáš Kovanda

Další zprávy