Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Potěšte muže dárkem, na který nezapomene

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Pixabay

PR článek - Chcete potěšit svého muže, přítele, otce, bratra nebo kamaráda? Slaví nějakou významnou příležitost a vy jim chcete koupit dárek, který skutečně potěší? Pak vás možná čeká poměrně náročný úkol. Muži jsou vybíraví, rádi si věci kupují sami a nejsou zrovna otevření v tom, co by chtěli. Odhalit jejich tajná přání je tedy náročné a pořídit pěkný dárek ještě těžší. My ale máme pár zaručených tipů, se kterými nikdy nešlápnete vedle. Zkuste se nechat inspirovat, abyste skutečně potěšili.

Vzdělávání je nejlepší investice

To ví asi každý – investovat do osobního rozvoje a získávání nových znalostí je vždy skvělé. A muži to dobře vědí a rádi se účastní různých kurzů a aktivit, které jim dají poznat něco nového. Pokud víte, o co se obdarovaný zajímá a v čem by se chtěl zlepšit, není nic snadnějšího než mu právě koupit nějaký kurz. Klidně to může být kurz vaření nebo střelby lukem, ale i něco, co se mu bude hodit v podnikání nebo práci. Třeba kurz tvorba úspěšného webu může být spojením příjemného s užitečným a jistě udělá velikou radost.

Oblečení není krokem vedle

Ne každý muž rád dostává oblečení, ale najde se také spousta takových, kteří dovedou ocenit, pokud jim pořídíte praktické kousky do šatníku, aby oni nemuseli ztrácet čas nákupy, které tolik nenávidí. Jako dobrá volba se může hodit třeba vtipné tričko nebo pánské bastardí ponožky s veselými potisky, které jsou zábavné a zaručeně udělají radost i v běžných dnech. Stejně tak se vyplatí pořídit nějaké základní kousky, jako je třeba obyčejná košile nebo svetr či mikina, které se vždy vynosí.

Pánské neřesti

I když to není nic zdravého, muži si rádi občas dopřeji sklenku kvalitního alkoholu, doutník nebo chutnou cigaretu. Pokud víte, že to muž vašeho srdce ocení a udělá mu to radost, jistě není špatného mu něco takového pořídit. Oblíbená je třeba kvalitní whisky nebo kubánský rum, ale podobně populární jsou i kvalitní doutníky či dobré práskací kapsle, které každou cigaretu promění v jedinečný zážitek.

Něco chutného na zub

Zníte nějakého chlapa, který by pohrdl nějakou pochoutkou? My tedy ne a věříme, že skutečně každý muž ocení, pokud mu pořídíte něco dobrého na zub. Záleží samozřejmě na tom, co má rád a co jsou jeho oblíbené potraviny. Mnoho mužů miluje uzeniny nebo různé sýry, ale samozřejmě to tak nemá každý. Pokud ale kupujete potraviny, zaměřte se na něco trochu více exkluzivního nebo zajímavého, než je to, co běžně nakoupíte v supermarketu. Zkuste třeba navštívit populární farmářské trhy, kde se dají nakoupit skutečně skvělé a velmi kvalitní potraviny, které jinde neseženete. Navíc tak podpoříte drobné farmáře, což je jistě skvělý způsob, jak jim poděkovat za jejich práci.

Něco speciálního pro partnera

Pokud chcete koupit něco příteli nebo manželovi, určitě nebude zklamán, pokud zvolíte něco lechtivějšího. Může se jednat klidně o nějakou hračku do postele, nebo nějaký zajímavý oděv, který vám může zpříjemnit postelové hrátky. Koupit tabletky MerliX na erekci taky nemusí být špatný nápad, ale mnoho mužů je na toto téma dost citlivé a pokud si nejste jisti, že to vezme s humorem, raději se tomuto druhu darů vyhněte. Obecně ale platí, že muži rádi experimentují a cokoliv podobného je většinou velmi potěší.

Den jen pro něj

Jde-li o vytíženého člověka, který žongluje práci a rodinu, udělá mu určitě radost den volna, ve kterém bude moct dělat všechno dle svého gusta. Sám si může vybrat, zda vyrazí s přáteli na ryby, na výlet na kole nebo třeba někam za kulturou. Jistě nebude mít o nápady nouzi. Vy mu prostě jen dopřejte volno a klid od všech povinností. Častokrát je to nejlepší dárek vůbec. Kdo by neocenil odpočinek a čas sám pro sebe – zvlášť, pokud jindy je zaměstnán prací a péčí o rodinu.

Témata:  PR článek muži

Aktuálně se děje

22. dubna 2024 20:08

16. dubna 2024 12:03

16. dubna 2024 10:45

15. dubna 2024 11:26

Počasí přinese prudké ochlazení. Místy bude sněžit

V noci přejde přes naše území k východu studená fronta. Za ní k nám kolem tlakové níže nad Pobaltím bude proudit studený a vlhčí vzduch od severozápadu, informuje ČHMÚ.

Zdroj: Marie Dvořáková

Další zprávy