Chcete získat odměny za platby energií? Rady jak postupovat

Klienti Cetelemu a E.ON mohou nyní získat odměny za platby energií, ale i za své nákupy. Banka totiž ve spolupráci se společností E.ON připravila speciální E.ON Kartu. Jedná se o kreditní kartu MasterCard s mezinárodní platností, která vrací zpět 2 % z uhrazených záloh na energie od E.ON. Klienta takto měsíčně odmění až 400 korunami na jeho úvěrový účet. Vydání karty je zdarma, stejně jako vedení úvěrového účtu.

Diskuse: 0

Ilustrační fotografie
reklama

„Pro naše zákazníky se snažíme stále rozšiřovat paletu benefitů či výhod a možnost finanční odměny za platby je velmi zajímavá. Při výběru partnera hrála mimo jiné velkou roli i mnohaletá zkušenost banky s poskytováním finančních služeb,“ uvedl Václav Krásnický, vedoucí oddělení Business Development ze společnosti E.ON.

E.ON Karta nabízí i řadu dalších výhod. Vztahuje se na ní odměna ve výši 2 % z plateb u obchodníků v Česku i zahraničí, čímž mohou klienti získat dalších až 400 korun na svůj úvěrový účet. Další výhody pak získají v síti prodejen Euronics, kde mohou obdržet za nákup zpět další 4 % a měsíčně tak ušetřit dalších až 800 Kč, v případě tohoto cashbacku však maximálně 5 000 korun ročně.

Využívat také mohou výhody v rámci programu MasterCard Priceless Specials, díky němuž mají u vybraných obchodníků slevy ve výši až 15 %. V tomto případě jim každých naspořených 100 korun bude zasláno zpět na úvěrový účet karty.

„Jedná se o velmi atraktivní spojení výhod při placení záloh energií od E.ON a zároveň při běžném používání v obchodech, a to vše bez měsíčních poplatků,“ doplnil Jan Kloud, ředitel spolupráce se strategickými partnery banky Cetelem.

Na Kartu E.ON se vztahuje až 55 denní bezúročné období pro uskutečněné nákupy a klient k ní může zažádat o bezplatné vydání až tří bezkontaktních platebních nálepek, na nichž si může nastavit týdenní limity pro čerpání. Zažádat o ni může na webových stránkách www.eon.cz/karta nebo na bezplatném telefonním čísle 800 900 322.

Loading...
Témata: energetika | E.ON

Diskuze: Chcete získat odměny za platby energií? Rady jak postupovat

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

Související:

reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky