Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Chcete získat odměny za platby energií? Rady jak postupovat

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Pixmac

Klienti Cetelemu a E.ON mohou nyní získat odměny za platby energií, ale i za své nákupy. Banka totiž ve spolupráci se společností E.ON připravila speciální E.ON Kartu. Jedná se o kreditní kartu MasterCard s mezinárodní platností, která vrací zpět 2 % z uhrazených záloh na energie od E.ON. Klienta takto měsíčně odmění až 400 korunami na jeho úvěrový účet. Vydání karty je zdarma, stejně jako vedení úvěrového účtu.

„Pro naše zákazníky se snažíme stále rozšiřovat paletu benefitů či výhod a možnost finanční odměny za platby je velmi zajímavá. Při výběru partnera hrála mimo jiné velkou roli i mnohaletá zkušenost banky s poskytováním finančních služeb,“ uvedl Václav Krásnický, vedoucí oddělení Business Development ze společnosti E.ON.

E.ON Karta nabízí i řadu dalších výhod. Vztahuje se na ní odměna ve výši 2 % z plateb u obchodníků v Česku i zahraničí, čímž mohou klienti získat dalších až 400 korun na svůj úvěrový účet. Další výhody pak získají v síti prodejen Euronics, kde mohou obdržet za nákup zpět další 4 % a měsíčně tak ušetřit dalších až 800 Kč, v případě tohoto cashbacku však maximálně 5 000 korun ročně.

Využívat také mohou výhody v rámci programu MasterCard Priceless Specials, díky němuž mají u vybraných obchodníků slevy ve výši až 15 %. V tomto případě jim každých naspořených 100 korun bude zasláno zpět na úvěrový účet karty.

„Jedná se o velmi atraktivní spojení výhod při placení záloh energií od E.ON a zároveň při běžném používání v obchodech, a to vše bez měsíčních poplatků,“ doplnil Jan Kloud, ředitel spolupráce se strategickými partnery banky Cetelem.

Na Kartu E.ON se vztahuje až 55 denní bezúročné období pro uskutečněné nákupy a klient k ní může zažádat o bezplatné vydání až tří bezkontaktních platebních nálepek, na nichž si může nastavit týdenní limity pro čerpání. Zažádat o ni může na webových stránkách www.eon.cz/karta nebo na bezplatném telefonním čísle 800 900 322.

Témata:  energetika E.ON

Aktuálně se děje

14. června 2024 9:44

13. června 2024 13:35

12. června 2024 11:13

12. června 2024 10:38

Léto je zátěž pro laky karoserií, zapečený ptačí trus může způsobit poškození vrchní vrstvy laku

Pravidelné mytí karoserie je nejenom vizitkou majitele, ale také důležitým nástrojem péče o automobil. Letní měsíce navíc mohou být pro laky karoserií problém a takzvaně zapečený ptačí trus může způsobit poškození vrchní vrstvy laku. V tomto období je tedy třeba mýt vůz častěji a operativněji. Jak vybrat správnou automyčku? Každý typ má své výhody a nevýhody. Na co si dát také pozor?

Zdroj: Marie Dvořáková

Další zprávy

Ilustrační fotografie

Komentář

Vláda chce do vesmíru poslat českého astronauta, za 1,5 miliardy korun. Přitom říká, že veřejné finance jsou v rozvratu

Téměř po půl století Česko zřejmě vyšle do vesmíru svého člověka. Po Vladimíru Remkovi se má stát druhým Čechem v kosmu armádní stíhací pilot Aleš Svoboda. Nabídku na uskutečnění nákladné cesty dostala vláda už minulý rok. Tehdy však odmítla. Podle nynějších slov ministra dopravy Martina Kupky se více než miliardová investice mnohonásobně vrátí.